Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Nők! Hogy futhattok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Nők! Hogy futhattok egy férfi után? Nincs bennetek tartás? Elsősorban NŐK válaszait várom!

Figyelt kérdés
Magyarázzátok el nekem, hogy miért éri meg egy férfi után futni? Nekem az a tapasztalatom, hogy ilyen esetekben a kapcsolat is hasonlóképpen alakul. Én is nő vagyok és nem rólam van szó, hanem azokról a kapcsolatokról (a környezetemben) ahol a nő kezdeményezett, és végül ő is szakított a férfival, mert miután a nő megtett mindent a kapcsolatért (és már belefáradt)akkor szakít a férfival (akár évek múlva).. Azaz a nő megtesz a párjáért "mindent", és várja a viszonzást de hiába.. Az a nézet pedig, hogy: "Biztos fél a férfi közeledni, mert annyira tetszem neki" Egy oltári nagy HÜLYESÉG!!!! Igen olyan nagyon tetszel neki, hogy a kis ujját se mozdítaná érted.. Ráadásul ezen női viselkedés miatt sok férfi szinte "elvárja", hogy manapság a nő kezdeményezzen, és loholjon utána.. És mindezt kik alakították így ki? Azok a nők, akik semmire nem tartják magukat és a férfiakat ostromolják a "szerelmükkel"..
2013. jan. 2. 11:52
1 2 3 4
 1/37 A.Romanov ***** válasza:
Ki kell hogy ábrándítsalak, ha egy nő nagyon vonzó, sokszor nem látunk esélyt rá, hogy sikerüljön, így nem próbálkozunk.
2013. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Persze, úgy nem is sikerül, ha az ember meg sem próbálja.. ez egyértelmű!
2013. jan. 2. 11:57
 3/37 anonim ***** válasza:
Tényleg van olyan, hogy egy férfi nem mer kezdeményezni. Egyet értek veled, de ez egyfajta nézet, te így gondolod, egyébként én is így gondolom, hogy a férfi legyen az aktív az ismerkedés elején, de vannak, akik másképp gondolják, és az sem főbenjáró bűn éppen.
2013. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Ez is az egyenjogúság része: bárki futhat bárki után...
2013. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%

Szerelem. Megmagyaráztam ezzel mindent. Nem mindegy ki lesz mellettünk egy életre vagy épp ki mellett tudunk elköteleződni esetleg akarunk gyereket.


21/N

2013. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A.Romanov ***** válasza:
Igen én is így gondoltam... Aztán egy jó ideig próbálkoztam, most meg már megint úgy gondolom hogy nem, mert felesleges :)
2013. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
jah.. de hát ilyen a szerelem nem? nem vagyunk önpusztítóak direkt...
2013. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy szerelem, meg sok nőben benne van a "vadászösztön", csak nekem az a tapasztalat, hogy ez a kapcsolatra is kihat.. de várok ezzel ellentétes tapasztalatokat, hogy miután a nő "felszedte" a férfit, és járnak, utána a férfi mindent megtesz a nőért..
2013. jan. 2. 12:01
 9/37 anonim ***** válasza:
68%
Mert ha nagyon jól néz ki egy férfi, a nők bármire hajlandóak érte, futni utána, megalázkodni, a seggét nyalni.
2013. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
De amúgy azt meg kikérném magamnak, hogy semmire nem tartanám magam. Nem ez az önbecsülés mérője.
2013. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!