Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy is állunk most? Mi történik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is állunk most? Mi történik?

Figyelt kérdés

Van egy fiúsuliba. Nekem tetszik, már régóta, és úgy néz ki én is neki. Mindíg megnevettet, szemezünk. De mintha nem merne valamiért lépni. Én meg nem vagyok kezdeményező típus. De mostanság hallottam pár dolgot.

Például sokat beszélnek a haverjaival csapatba,közbe van hogy engem néznek. A múltkor órán hallottam hogy rólam van szó meg róla és hogy a többiek egymásnak mondták, hogy tetszik neki " de ne mond el neki!" Volt hogy mentem be és a többiek mondták neki hogy " tetszik mi?" Ez már jó jel ha a többiekkel is beszél rólam? Egyre többet beszél órán is rólam, meg viccelődik. Szerintetek mennyi idő mire kinyögi hogy akar valamit? Nem fog elfelejteni csak azért mert nem én lépek? Köszi a válaszokat!


2013. márc. 29. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

eléggényuszi lehet

hülyén hangzik de egyszer hívd félre, és határozottan kérdezd meg tőle h:"Ha akarsz tőlem valamit akkor most mondd, vagy akkor felejtsük el egymást!"

Ha még így sem veszi a bátorságot, akkor hagyd a f@szba..

2013. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pendulum92 ***** válasza:

Én is ilyen voltam(mint ez a fiú). Csak szemezni mertem, odamenni nem volt sosem bátorságom. Ha akarsz valamit, probáld megszólítani, hátha feloldódik.


Azért van, mert izgul, és nincs nagy gyakorlata.

2013. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!