Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szakítottunk, de már 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szakítottunk, de már 1 éve nem is beszélünk. Ti mit csinálnátok a helyemben? Odaállnátok el, hogy bocs szakítok?

Figyelt kérdés
Kb 12-13 éves lehettem amikor volt egy srác akivel 'összejöttünk'. Megkérdezte h lennék-e a barátnője, én meg rábólintottam:D Utána nem is beszéltünk már, csak köszöntünk egymásnak:dd Na és szerintetek felejtsem el az egészet így már 1-2 évre rá hülyeség, vagy poénból menjek oda és mondjam h szakítsunk?:D nem tudom, mostanság foglalkoztat h 'le kéne zárni' :DD
2013. márc. 29. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Már csak az a kár, hogy nem házasodtatok össze. vicces lenne, utána nem beszéltek 1-2 évig :D

De hát ez komolytalan! én is megkérdezhetnék egy lányt, lenne-e a barátnőm, esetleg azt mondaná, igen, akkor még nem lenne az!

2013. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mondd meg neki, hogy vége. Aztán sírj egy hétig, hogy most lett vége egy 1 éves kapcsolatodnak és nagyon megviselt.
2013. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne csinalj semmit... ellenkezo esetben nevetseg targyava valnal..
2013. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
xdddddd jesszus most ez fura.. amugy szedj fel egy másikpasit ...azt majd meglátod hogy féltékeny-e vagy sem ha féltékeny sz*rd le ha meg nem akkoris :D
2013. márc. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
:D Szakíts vele.XDXD
2013. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!