Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk 3 hétre a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk 3 hétre a barátommal, elkövettem egy nagy hülyeséget. :C Most kibékültünk de tudom, hogyha elmondanám, végleg vége lenne. Ilyen helyzetben mit csinálnátok? Hazudnátok?

Figyelt kérdés

:(((

Nagyon-nagyon sürgős!!!


2010. júl. 25. 13:48
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
attól függ mi az a hülyeség.
2010. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
Milyen hülyeséget csináltál? Amúgy egy idő után úgyse fogod tudni magadban tartani, mert lelkiismeret furdalásod lesz, szóval szerintem jobb ha elmondod neki.
2010. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
mi az a hülyeség? dugt@l vki mással?
2010. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

Igen :((((

Életemben először tettem ilyen szörnyűséget, teljesen bolond voltam...de úgy tűnt végleges a szakítás, én pedig megőrültem... :(((

Nem mondhatom el...de hogyan hazudhatnék???

A 3 hét alatt ő is járt egy lánnyal, még lagziban is voltak, de azt mondja, hogy nem feküdtek le egymással...


Segítsetek könyörgöm!!!

2010. júl. 25. 13:54
 5/53 anonim ***** válasza:
hát ha szakítottatok, az más, akkor pl.nem csaltad meg...mert ugye ki tudhatta hogy kibékültök?
2010. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
az igazság jó és erényes dolog de nem mindig célravezető!És amiről az ember nem tud az nem fáj.
2010. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

Igen, így volt...nem csaltam meg.

De hogyan hazudhatnék neki? :((

2010. júl. 25. 13:56
 8/53 anonim ***** válasza:
Mondd el neki így, hogy azért tetted meg, mert majd megőrültél a szakítás miatt és hogy most nagyon bánod már, de őszinte akarsz lenni hozzá mindig.
2010. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

ne mond el neki

nálunk ugyanez volt

azóta nemtudok úgyanugy ránézni

ne tedd

2010. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Ha 3 hét se kellett h valaki alá befeküdj ,akkor talán nem fog annyira tönkretenni hogy ha az igazság miatt szakít veled a barátod.
2010. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!