Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy 3,5 éves kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy 3,5 éves kapcsolatom én 22 f exem 18 szakítottunk 5 hónapja de még mindig őt szeretem pedig csalódtam benne, egyszerűen nem tudok megbizni senkiben, nem tudom elfelejteni es félek is egy uj kapcsolattól nem tudom mikor múlik már ez el?

Figyelt kérdés
Fiatalon jöttünk össze első szerelem volt.... és én nem csaltam meg vártam rá mert szerettem, csak pettingeltunk...de nem fekudtunk le mert meg nem akart ennek ellenére én vártam rá hiába voltam már 21 mikor szakítottunk, most pedig lehet emiatt is van bennem egy gát hogy nem fekudtem le senkivel és így nehezebb ismerkedni meg rosszul esett h vartam ra 3,5 évet aztan hirtelen a semmiből jött a szakítás azzal az indokkal h éljek énis meg ő is.Kíváncsi lennék a véleményetekre. Köszi a válaszokat

2013. márc. 27. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

sok mindent nem tudsz tenni,max levonni a tanulságot.

1 hónapnál többet jessica albára se várnék.

2013. márc. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most akkor mi a problémád? Az h nem tudod elfelejteni mert még mindig szereted, vagy az hogy hiába vártál rá 3.5 évet, és éltél szexmentes életet, ennek ellenére mégsem kaptad meg? :) Mert számomra nem egyértelmű. :) Egyébként ha fiatal lánnyal jössz össze erre számíthatsz!
2013. márc. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
őszintén mindkettő szeretem mert ritka aki ilyen... közbe zavar h nem kaptam meg aztan az is h lett volna ra lehetoseg megse csaltam meg visszagondolva lehet azt kellett volna
2013. márc. 27. 02:14
 4/7 anonim ***** válasza:
És ha megkaptad volna most elégedettebb lennél,vagy kevésbé fájna? Már bocsánat, csak saját magamnak is szeretnék választ találni.. mert rám is sokat vártak.. aztán ahogy megkapott úgy faképnél is hagyott.. tehát logikát keresek :D
2013. márc. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22 évesen ne ezen görcsölj. Én is ugyanennyi vagyok, nem éltem ki magam ahogyan azt sokan teszik. Volt 2 hosszabb kapcsolatom és ennyi. Az igaz hogy volt benne szex is, de ha nem lett volna akkor sem ezen bánkódnék. Lépj tovább, fiatal vagy, majd találsz olyat akivel megtörténik, csak ne erőltesd a dolgot, nem maradtál le semmiről.22F
2013. márc. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem, ha megkaptad volna se lenne különb a helyzet.
2013. márc. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sosem fog elmúlni ha nem teszed túl magad a félelmeiden
2013. márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!