Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor a pasitok nélkületek bulizik, örülnétek neki, ha kapnátok tőle egy smst hogy szeret titeket, csak rátok gondol, sosem csalna meg?

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon megsértődött, hogy bulizni megyek 2 nap si egymás után. Sok barátom van, szülinapom volt nemrég, és mindnekivel innom kéne egyet csak csak...mégis barátaim.

arra gondoltam, ohgy buli közben mikor még nincs későn küldök neki egy smst hogy szeretem, rá gondolok, sokkal jobb lenne ha itt lenne, iylesmit.

Jó ötlet?!

az a baj, hogy távkapcsoalt, és kilátásba helyezte, hogy ha megyek, holnap ő is megy.

Csak ismerem a helyet ahová járnak, és tuti rá fognak hajtani, aztán meg kitudja mi lesz....ahova én megyek, ottmeg csak a haverokkal iszunk, lány nemigen van, vagyha van is nem áll velünk szóba.

Szó sincs róla, hogy a barátnőmnél fontosabbak, de basszus mit tegyek, nemtudok két helyen lenni egyszerre, hogy vele is bezsélgessek neten, meg bulizzak is haverokkal..:/

Szeretem, és nagyonfélek hogy elveszítem. Kérlek írjatok, hogy jó ötlet-e ez az sms es dolog?....ksözi.

és bocsi a hibákért, kicsit ideges vagyok...S:



2013. jan. 11. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nem bízik benned és/vagy hárpia és/vagy nagyon gyerek még. Nem vagytok házasok, sőőt.. 1-2 alkalom hetente a haverokkal simán kijár neked, ahogy neki is, szerintem ez így korrekt. Ha ennyi miatt eltudod veszíteni illetve bosszúból ő felszed valakit, akkor semmire sem való a kapcsolat szerintem :)


Ez az én véleményem. Mikor párom volt, akkor ő ment haverozni, heti szinten, örültem hogy van kihez, én meg csajos dolgokat csináltam. Szó sem volt emiatt durciról, hisztiről, veszekedésről, mert tudtuk a másikról hogy hűséges, nem csal meg, ergó hogy megvan a bizalom.


Igen, az sms szerintem jó ötlet, de átgondolnám hogy egy ilyennek minek küldeni ilyen sms-t ha ennyire becsül meg?!

2013. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én gyanakodnék, éppen mert eszedbe jutott ezt hangsúlyozni. Lehet, hogy enélkül csak a barátaiddal töltött idő miatt sértődne meg, és eszébe sem jutna, hogy megcsalás miatt is aggódnia kellene.
2013. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

sajnos eszébe jut. nagyon féltékeny, pedig szerintem nem adok okot rá neki.

Mondjuk én is féltékeny vagyok rá.

Valamiért azonban ő nem tudja rólam elhinni, hogy hűséges tudok lenni...:/

Akkor nem sms ezek sztem, lehet h felhívom majd...

de ha mégis smsre kerül sor, akkor nem írok a megcsalásról, csak annyit, hogy sokkal jobb lenen ha ittlenne szeretem, és sokat gondolok rá, iylenek...:)

2013. jan. 11. 19:19
 4/13 anonim ***** válasza:
és miért is nem megy akkor inkább veled? :D
2013. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék neki. Imádom az ilyen apró figyelmességeket.

Ettől függetlenül gyerekes dolog, h a barátnőd zsarol, h ha te mész, akkor ő is...

19/L

2013. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ebben én inkább most azt érzem, hogy Te félsz attól, hogy ő felszed valakit. Ez kölcsönös dolog, ha te elmész valahová, akkor ő is nyugodtan menjen el, és bízz meg benne ahogy ő benned. Felhívni, vagy sms-t írni nyugodtan lehet, mi is ezt csináltuk mikor más városokban laktunk.
2013. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, visszaírhatnál, hogy nyugodtan menjen. Ha megcsal, legalább időben kiderül, egyáltalán megérné-e bezárkózni miatta.
2013. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
más városban lakunk igen. nem tudjuk megoldani msot a közös bulit sajnos..:/
2013. jan. 11. 19:50
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

pár hónapja a barátom írt smst, hogy megnyert valamit, most ünnepelnek a haverokkal, de nem fog inni, megígéri, mert tudja, hogy nem örülnék neki, és ő annyira szeret, hogy képes visszafogni magát. (hozzáteszem, nem kértem erre)

másnap hallgattam vissza közös barátainktól, hogy végighányta az egész házat, természetesen tajrészegen és egy pötit beszívva.

nos, már nem a barátom. khm

2013. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az javított volna a helyzeten, ha nem ír sms-t? :d
2013. jan. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!