Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a srác csak szerintem hajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a srác csak szerintem hajt a barátnőmre?

Figyelt kérdés

Minden egyes nap ír neki facebook-on (a srác a barátnőmnek), meg napközben is gyakran egy-egy üzenet, sőt az utóbbi hetekben már sms-eket is ír neki, gyakorlatilag minden nap többet is.

A barátnőm szerint nem akar tőle semmit a srác, viszont a srác szerinte egy igazi zseni, és végre van valaki aki segít neki a tárgyaiban (csoporttársak). Ez szép és jó, de úgyis csak azért segít neki, mert többet akar.

Erre mégis mit lépjek?

22F

Barátnőm 21 éves


2013. márc. 30. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy azért ír, de szerintem ő most a friendzoneban tengődik.
2013. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Keresd elő a jó öreg baseball ütőt és azzal magyarázd el neki, hogy k*rva gyorsan szálljon le a csajodról :D de mondjuk úgy kéne hogy a barátnőd ne tudja meg, mert akkor lehet hogy csúnyán összeveszik veled.
2013. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Baccardi01 ***** válasza:
Én nem hagynám a helyedben. Tuti, hogy akar valamit a srác tőle.
2013. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,miket ír.Lehet csak barátkozni akar.

Nekem is sok lány ismerősöm van.Soknak van pasija is.

2013. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányként mondom neked hogy nálam is ez volt a helyzet, osztálytársam sokat segített nekem, de időközben kiderült hogy ő többet szeretne, a barátságnál. Én mondjuk ezt nem vettem észre magamtól, amíg az egyik közös barátunk nem mondta nekem! Közben nekem volt párom, és csak is őt szerettem! :)
2013. márc. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj, és ha konkrétan kibukik, hogy tényleg akar valamit, akkor intelligensen (!!!) építsd le. Fontos, hogy ne bunkózz vele, mert csak így tarthatod meg az erkölcsi fölényed!
2013. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!