Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnék hatni a barátnőmr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék hatni a barátnőmre? Van egy srác aki odavan érte nagyon, de ő mindig elutasítja!

Figyelt kérdés
szal van egy pasi aki nagyon szerelmes és nagyon sokat akar tenni a barátnőmért! régen jól megvoltak, aztán történt egy kis baj. azóta próbálja a srác a hibáját kijavítani. néha a lány felenged, és kedvesebb vele, néha nagyon bunkó, és bántja. de a srác nem adja fel mert tényleg nagyon szereti. és most történt vmi olyasmi, ami miatt a lány azt mondja h fel fogja jelenteni, ha keresi!! de a barátnőm nem normális!! ez a srác nem zaklatja, de elég gyakran keresi, nagyon kedves, nagyon aranyos, és annyira nagy szeretettel fordul a lány felé, hogy ez bárki mást meghatna, csak ezt a bolond csajszit nem! és még fel akarja jelenteni! hogy hassak rá? hogy mutassam meg neki hogy ez a srác megérdemel még egy esélyt? mert tényleg nagyon "jó" srác ő, csak egyszerűen barátnőm nem tudja felfogni sztem azt, hogy amit ő "betegesnek" talál az az, hogy kitartó és hogy nagyon szeretlmes!!
2010. jan. 11. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán kellesz te oda kettejük közé,én a helyedben nem kavarnék,végülis a barátnődet akarja a csávó nem téged.
2010. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi volt az a "kis hiba"??
2010. jan. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te ne akarj beleavatkozni az ő dolgukba. Majd elrendezik egymás közt, ha mégsem sikerül, és a srác hozzád fordul segítségért, akkor esetleg, de így ne! Többet ártasz, mint használsz. Fogadd meg.

19/L

2010. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

10:37 - de a lány velem osztja meg ezt a pasis ügyét!!

10:39 - hazugság :/

10:40 - de most mondom, hogy nem beszél a sráccal, meg fel akarja jelenteni, de a fiú nem ezt érdemli. ezért akarok neki segíteni.

2010. jan. 11. 10:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha őszintén, igazából szeretünk valakit, nem hazudozunk neki, ez nem póker...
2010. jan. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de akkor még nem szerette őt! mmint a megismerkedésükkor hazudott és később vallotta be, amikor beleszerettt.
2010. jan. 11. 10:51
 7/14 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mit tett a srác hogy felakarja jelenteni. de ha 18 éven aluli a lány akkor csak a szülei jelenthetik fel (legalábbis én így tudom)ők meg nyilván okosabbak ennél. Ja és ha netán bírósági ügy lenne belőle, szüleinek nem kis pénzt kéne kifizetni az ügyvédért, ebbe bele gondolhatna. Felelőtlennek tűnik ez a lány, hideg vizet neki:D De tényleg kiabálj vele ha kell és értesd meg vele, hogy egy barátnő nem mindig azt mondja amit hallani akar hanem az igazat. És az igazság sokszor fáj.. Mondd el neki, hogy lehet hogy még egy ilyen fiút nem talál aki ennyire kitartó és ennyire szereti. Nincs az a hazugság amit ne lehet megbocsátani, főleg így hogy küzd is azért hogy megenyhüljön.
2010. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

én 16 vagyok barátnőm 14 a fiú 21!

semmi rosszat nem csinált a fiú csak annyit h kitart mellette!

2010. jan. 11. 11:02
 9/14 anonim ***** válasza:
A fiú sem lehet komplett a korok miatt! Egy kislányt ne zaklasson már egy "felnőttnek látszó lény".
2010. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
barátnőm mászott rá nagyon a legelején... :S
2010. jan. 11. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!