Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kimutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kimutatni a barátomnak jobban hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Mert próbálkozok mindig puszilgatom ölelgetem de ő valahogy azt látja hogy nem annyira szeretem. Pedig ő a mindenem és nem akarom hogy ez miatt mennyen tönkre a kapcsolatunk hogy nem látja hogy szeretem:/
2013. márc. 30. 20:41
 1/7 A kérdező kommentje:
17/N hozzá tenném :)
2013. márc. 30. 20:42
 2/7 anonim ***** válasza:
te meleg vagy ?
2013. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja semmi XD
2013. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hozzá tettem :) 17/N :) Idióta
2013. márc. 30. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
nem fejtette ki bővebben,hogy miért érzi ezt?
2013. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jólvanna nem vettem észre csak nézem,hogy KispálTibor kérdése.Lehet azért érzi úgy,hogy nem szereted mert vele is ilyen bunkó vagy,hogy egyböl minden kicsi dologért leidiótázod te életképtelen :)
2013. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 20:49:

Hát azt felelte hogy a beszélgetéseink és levelezéseink alapján, úgy veszi észre hogy nem úgy állok a kapcsolatunkhoz..Na meg elég a sok a vita kis apróságokon, de hát mindent megbeszélünk..


ma 20:51:


Nem! Nagyon el vagy tévedve, csak nem szeretem az ilyen hülye hozzá szólásokat! :) Ennyi az egész, először olvasd el végig, és utána írj kommentárt ( választ) te "életképtelen" :)

2013. márc. 30. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!