Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék megváltozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megváltozni? Félek kimutatni az érzéseimet a barátomnak. ; ( ( ( (

Figyelt kérdés

még csak 2 hete vagyunk együtt.azt mondta h úgyérzi h nem fontos nekem;(((:S pedig egyáltalán nem így van.

mindig azt mondja nekem h:"adok de nem kapok vissza semmit se"

hogy tudnék megváltozni??:(:S


2009. nov. 27. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A volt barátom úgy kezdte a kapcsolatunkat, hogy ő nem mutatja ki az érzéseit, és olyat, hogy szeretlek, ne nagyon várjak tőle. Akkor azt mondtam, hogy legyen, ha te nem mondod, én se. Eleinte vissza kellett fogni magam, de aztán szépen lassan megszoktam. A mostani kapcsolatomban meg mondanék már valamit, úgy érzem kellene, de nem tudom, mert "megtanítottam magam", hogy nem mondok olyat, hogy szeretlek. Nagy hiba volt, most már látom.


Ettől függetlenül az a véleményem, hogy a változás belülről jön.


Miért kellene megváltoznod? Te ilyen vagy, így kell téged elfogadni. Maradj önmagad, ha valami nem jön magától ne erőltesd.


Egyébként hány éves vagy?

2009. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi h válaszoltál..

am 16 éves vagyok

2009. nov. 27. 19:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok.ha nagyon szeretek vkit,akkor is alig tudom kimondani,h szeretem...:Sde nekem még nehezebb dolgom van,mint neked,mert több dologban kéne változnom.túl zárkózott vagyok,gátlásos,és még sorolhatnám...:Snyugi,idővel ki tudod majd mutatni az érzéseidet,ki tudod mondani és mutatni,h szereted,csak sztem idő kell neked is hozzá.velem is igy volt:).amúgy lány vagyok,15 leszek 2hónap múlva.
2009. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltál
2009. nov. 28. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!