Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vagy inkább csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy inkább csak megszokás? (Picit hosszú a sztori sokan nem is fognak megérteni, hogy miért csináltam azt amit de én sem értem magam. )

Figyelt kérdés

..még régen kb. 5 évvel ezelőtt megismerkedtem az első nagy szerelmemmel 20 hónapig voltunk együtt 1-2 rövidebb megszakítással. Úgy lett vége a kapcsolatunknak,hogy egy közös baráti nyaralásnál kidobott az egyik "barátnőm" miatt.

Nagyon kiborultam soha többé nem akartam látni..aztán közben eltelt nagyjából 2 év néha írogatott email-eket de nem nagyon érdekelt.. aztán egy nap teljesen véletlen összefutottunk egy plázában.

Egyszer csak írt egy üzenetet jó lenne találkozni/barátkozni.

Nem volt ellene kivetni valóm mivel régen volt az az incidens .Közben szingli lettem..és felajánlotta,hogy szívesen átjönne.. persze nem kell részleteznem

kikezdett velem miközben volt barátnöje..

Ez után csak rá tudtam gondolni.. próbáltam elterelni a gondolataim másokkal.. de nem ment.

Végül összejöttünk. Aztán a nyár közepe óta nálunk lakik.

Az elmúlt 3-4 hónapban elég furcsa.. sokat veszekedünk minden féle apróságon.

Féltékeny mindenkire.. az egy dolog,hogy a fiú barátaimra na de a lányokra.. könyörgöm..

Elgondolkoztam azon,hogy szeretem -e még...

és a válaszom itt belül az,hogy: NEM TUDOM....

Olyan rossz,hogy ilyen bizonytalanul érzem ezt az egészet.. lehet,hogy szeretem de nem szerelemből..

Mit tegyek? Szakítsak vele? Lehet mással boldogabb lennék?


2013. márc. 30. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sz.tem eleve nem kellett volna újra összejönnötök,ha kidobott előtte egy barátnődért mi a biztosíték hogy nem fog megint? és mi a biztosíték arra hogy most nem ugyan ezt csinálja csak a hátad mögött?
2013. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
massal boldogabb lennel. ez igy ugy sem fog mukodni sajnos. :( ha nem te szakitasz akkor o fog.
2013. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ismerős:) és gondolom..a sok szakítással kapcsolatos válaszok olvasgatása közben arra gondolsz,hogy pedíg..tök jó fej..meg..-ilyenek:) de szerintem is szakíts vele! hidd el,én is így voltam,és most sokkal jobb:D a barátommal..már lassan 7 éve vagyunk,és kb.5 és fél éve mrs vagyok ;)
2013. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!

Az előttem kommentelőnek írnám.

Igazad van tényleg ìgy látom. Megpróbálom a legjobb döntést meghozni :) mindent köszönök még 1x :)

2013. márc. 31. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!