Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Attól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Attól tartok, ha megtudja milyen betegségem van, akkor nem fogok neki kelleni. (részletek lent)

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves srác, akivel ismerkedünk, már randiztunk is egyszer. Nekem olyan problémám van, hogy bizonyos férfi hormonokból több van a kelleténél és ezt nem lehet gyógyítani, csak gyógyszerrel kezelni. Ennek a betegségnek a tünete a pattanásos bőr és, hogy mindenhol szőrösebb vagyok, mint egy átlag nő és ezen a gyógyszer sem segít, folyton gyantáztatok mindenhol. De sajnos hamar visszanő és amikor már látszik még annyira rövid, hogy a gyanta se szedi le. Emiatt még sose volt párkapcsolatom, mert félek a fiúk reakciójától. Folyton arra gondolok, hogy még most az elején vissza kéne utasítanom őt, mert találhatna egy normális, jobb lányt is nálam. Véleményetek szerint van így esélyem arra, hogy valaha is lesz rendes párkapcsolatom?

21/l


2013. márc. 31. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

"találhatna egy normális, jobb lányt is nálam"


Szerintem pedig nem a szőrzeten múlik. Most komolyan, emberek vagyunk! Én soha nem értettem azokat akik betegesen leszedik magukról a legutolsó szőrszálat is, ill. ha azt kifejezetten undorítónak tartják. Nyilván jó ha az ember ápolt, de mostanában azt vettem észre sokan már túlmennek egy bizonyos határon.


Konkrétan a kérdésre pedig csak azt tudom mondani, hogy ha tényleg érdekled nem hiszem, hogy ettől visszariadna. Mégegyszer mondom: emberek vagyunk...

2013. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond, ha csak annyira lennék szőrös, mint minden másik nő. Az a durva, hogy az én karom szőrösebb, mint az övé, ha nem szedném le.
2013. márc. 31. 11:29
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki,aztán majd eldönti!Ha emiatt nem kellesz neki,akkor nem őt kerested.
2013. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem jött össze,írj rám :D 25/f
2013. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Miért írjak rád? A szőrös nők a zsánereid?
2013. márc. 31. 11:46
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kedvel téged, és normális, akkor ez nem lehet akadály. Hidd el, ő sem tökéletes
2013. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek van hormonális betegsége mégis talál párt. Nem lehet hogy PCOS vagy és nem tesztoszteron szint az igazi gond? Csak mert a PCOS ha kezelve van javul a szőrösödés és a pattanásosság is. Igaz ez is gyógyithatatlan betgeség és nem elég csak gyógyszert szedni, de ezek a tünetek javulnak tőle.
2013. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De van olyan gyógyszer,ami segít.Csak rossz dokinál voltál.
2013. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen barátnőm, ő is folyton gyantáztat a hormonális gondjai miatt. Aztán meg so what? Ha nem kellesz neki így, nem érdemel meg. Normális pasinál nem hiszem, hogy ez problémát jelentene.


Nekem is voltak ilyen aggályaim, kórosan ekcémás vagyok időről-időre. Féltem is, hogy a barátom ne lásson soha úgy, aztán már jártunk egy ideje, amikor szeptemberben az egész lábszáramat elborították a nedvedző, hámló, fájó, viszkető, vörös foltok. Azt hittem, undorodni fog tőlem, mert még számomra is undorító a dolog, de ő végig aggódott, hogy minél hamarabb gyógyuljak meg, mert nem akarta, hogy lelkileg nagyon megviseljen a dolog. Elfogadta, és nem változott köztünk semmi.

2013. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek adtam zöld kezet.
2013. márc. 31. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!