Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel ismerkedünk és hát messzebb lakik tőlünk és azt beszéltük meg hogy én utazok majd fel hozzá(megvan ennek is az oka de most nem firtatnám a dolgot :D) na szóval hogy mondjam ezt el a szüleimnek? mindig én voltam a család jó kislánya és nem tudom mit szólnának ha beköpném nekik az ötletemet tanácsok esetleg hogy őket se bántsam meg és nekem is jó legyen :D amúgy 21éves vagyok van saját keresetem minden

21L


2013. márc. 31. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy egy vidéki barátnődnél alszol (ha nem mennél haza éjszakára). Amúgy 21 évesen azt csinálsz, amit akarsz.
2013. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hátőőőőő, úgy hogy: figyelj muter, elmegyek a barátomhoz, majd jövök.
2013. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21 vagy... felnőtt nő...
2013. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

21 évesen saját keresettel nem hiszem, hogy sok okod van magyarázkodni.


Amúgy ennyi leírásból kb. nulla tanácsot lehet adni

2013. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
mond azt hogy tanfolyamra jársz oda,de nézz utána hogy legyen is olyan abban a városban
2013. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Jezus 21 eves vagy a szuleidnek semmi beleszolasa nincs ahoz hogy mit es kivel csinalj vagy hova menj en 16 vagyok es a baratnommel lakok egy kulon hazba a szuleimtol oda es akkor megyek amikor akarok es nm szolhat senki bele.S nalad foleg hogy nagykoru vagy es sajat jovedelmed is van nyugodtan csomagolj be meny ki az ajton es kijalcs vissza egy ojasmit hogy"elmegyek a hetvegere hetfon jovok szerusztok" s enyi nem kel ebol tul nagy dolgot csinalj
2013. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jaj ti ezt nem értitek nekem anyukám nagyon fontos és nem tudok olyan lenni hogy szó nélkül elmegyek hogy izguljon hogy hol vagyok
2013. márc. 31. 13:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Megmondod hogy fontos neked a fiú, szereted, és mivel felnőtt nő vagy (21!), vannak elvárásaid..
2013. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy az én anyukám is ilyen mindig, még a nővéremmel is, de ő 24 éves. Én 15, persze nem fiúzok, de majd ha arra kerül a sor, tuti még jobban rám száll :) én nem vagyok olyan "család-centrikus", hogy 10 percenként hívogassam anyut hogy minden rendben. Persze majd megtudom hogy milyen lesz.. de 21 évesen ez már más. Hadd legyél már sráccal, nem vagy kislány :D
2013. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Huuu, hát azért 21 éves korodra már illett volna kicsikarni valami függetlenséget magadnak, de talán még nem késő.

Persze, ne menj el egy szó nélkül, de azért felnőtt ember vagy, az ég áldjon meg.

Ilyen esetben szólok előtte, hogy majd megyek ide vagy oda, köszönök, megmondom, mikor jövök, sziasztok. Ha odaértem, hazacsörgök, hogy egyben megvagyok, nem vitt el a krampusz a vonaton, stb.

Tudják hol vagy, kivel, a többihez semmi közük.

2013. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!