Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszünk még együtt? A párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszünk még együtt? A párommal 1év után szünetet tartunk mivel külföldre ment melozni! Az ö ötlete volt, de valahol igaza van! Szeretjük egymást!

Figyelt kérdés

Mielött kiment volna,beszéltünk telcsin de külben is távkapcsiba voltunk! Na monta,hogy nem szeretne ellokni magátol nem is fog,tartjuk a kapcsit mindenképp,és ha hoszabb ideig ithon lessz biztos meglátogat!De én kicsit félek,hogy elvesztem nem szeretném!Ha egy pasi nem szeretne semmi akkor nem mond ilyeneket!Nem de?



2008. jún. 11. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy most szerencsésebb vagy-e mint én.

Az én barátom is külföldre megy, csak Ő évekre és sajnos nem tudok vele menni. Ráadásul a munkájából kifolyólag nem is biztos, hogy tudnánk a kapcsolatot tartani, a világ másik végéből hazatelefonálni meg nem olcsó mulatság.

Szerintem ha elég erősek vagytok, akkor kibírjátok ezt az évet. Nem az eleje lesz az igazán nehéz, hanem a vége. Ha nem szeretne/nem akarna veled lenni, akkor nem mondaná, hogy ha hazajön meglátogat. Pont te mondtad, hogy nem akar ellökni magától.

Nem lesz könnyű, de kibírható. Sok sikert és kitartást hozzá! Remélem, "szerencsésebb" leszel, mint én. :( :)

2008. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Előző hozzászólónak annyit, hogy skype-on vagy msn-en tudjátok tartani a kapcsolatot. Ezek pedig ingyenesek és még láthatjátok is egymást webkamerán keresztül :-) Az én barátom is a világ másik végén van fél éve és mi sem nagyon tudunk beszélni :-( Kitartást nektek, én is próbálok arra gondolni, amikor együtt leszünk végre!!!!!
2008. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első hozzászólóként a másodiknak :) : nem biztos, hogy tudjuk tartani a kapcsolatot. Sajnos tényleg a világ másik végére megy és ott egyáltalán nem biztos, hogy lesz net. Főleg mondjuk egy afrikai vagy kazahsztáni kiküldetésnél.
2008. jún. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Haaaaaaaaaat ez bizonytalan szerintem mint a kutya vacsoraja...miert? mert en mindennap latom a baratomat, es ha nincs velem egy nap a masodik nap mar bele lennek betegedve ha nem latnam...most elvan utazva, es belevagyunk betegedve, de mashogy nem lehetett...szo szerint annzira hianyzik h sirok...pedig jon haza 1 hetrol van szo...nem birok nelkule egy hetet, nemh kulfold...es ezt azzal magyarazom h szerelmes vagyok...es annyira szeretem h jobban mint sajat magamat, ha beteg azt kivanom inkabb en lennek az, ha szomoru akkor azt h inkabb en lennek szomoru...es johetne akarmi, nem engednem h elmenjen, es O nem is akarna elmenni, mert nem birnank egymas nelkul...szerintem Ez a szerelem...es ezt ellenpeldanak mondtam, es a szunetbe gondolom benne van h akarki akarkivel...meg ismerkedesi lehetosegek...szerintem nincs nagy esely h folytatjatok uj hely uj emberek...tudod h van...bar ha egymasnak vagytok teremtve es tenyleg szeret akkor johet a szunet nem csal meg, var rad es Te is, talan ez a legfontosabb:) remelem segitettem csak egy velemeny...
2008. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 2. válaszadó vagyok. Első hozzászólónak: sajnálom, ha nem tudjátok majd tartani a kapcsolatot :-( De talán majd mégis, csak reménykedni kell. E nélkül tényleg nagyon nehéz. Mi a fél év alatt 5x tudtunk csak beszélni, mert egyrészt nagyon sokat dolgozik, másrészt abban az országban eléggé ellenőrzik a netet :-(

Utolsó hozzászólónak: valóban nagyon nehéz a mi helyzetünk. Sajnos mi nem vagyunk olyan szerencsések, hogy azt, akit szeretünk minden egyes nap magunk mellettt tudhatjuk. Nektek ez sikerült. DE. Van egy mondás: "Ha szeretsz valakit, engedd szabadon, ha visszajön hozzád, a tiéd, ha nem, sosem volt a tiéd." Engem ez tart életben. Tudom, hogy vissza fog jönni hozzám, és sosem csalna meg, mert... (najó ez túl intim). Ő nem az a fajta, aki bárhol bárkivel. Ennél jobban tisztel engem. És nekem sem kell más.

Én megpróbálom a pozitív dolgokat látni abban, h nem vagyunk most egymás mellett. Sokkal jobban értékelem azokat a beszélgetéseket, amik vannak nagyritkán. Persze a fennmaradó időben szenvedek, mint a kutya, de reméljük, ez már nem tart sokáig :-)Szóval ti is próbáljátok meg, hátha könyebb lesz.

2008. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

* És még annyit az idézettel kapcsolatben, hogy a szerelem számomra nem az, hogy annyira szeretem, hogy magamhoz láncolom és minden nap együtt vagyunk. Hanem az, hogy elengedem, hogy neki jó legyen. Hogy építse a karrierjét, ahogyan ő szeretné. Mert tudom, hogy enélkül nem lenne boldog. És ha ő boldog, én is az vagyok :-) Az pedig, hogy emiatt nem látjuk egymást egy ideig, szerintem megéri. Mert ha ezen túl leszünk, nagyon jó lesz.

Nem akartalak magbántani, csak nekem ez a véleményem :-)

2008. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled!Ha valakit szeretsz el is kell tudni engedni,mert különben megfullad a kapcsiban!Mi ráadásul távkapcsiban is voltuk,ugyhogy ha meg akazt volna csalni akkor megtette volna!Bizalom egy kapcsolat alapja!Ha men bizol meg benne akkor nincs miröl beszélni!
2008. jún. 11. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:

NE ertsetek felre...en nem lancoltam magamhoz a baratomat, ahogyan o sem engem. Az h mindennap tudnk talalkozni hala annak h 2 km/re lakunk egymastol. Es ezt hiszem ha lehetosegetek lenne ra Ti is talalkoznatok, NEM itelkezem, sosem tennem, hiszen nem eltem meg takapcsolatban...kezdettol fogva minden nap talalkoztunk es mar nagyon nehez az ha nem lehetunk egzutt nem szorithatom magamhoz, nem tudok neki elmondani "azonnal" mindent...nem arrol van szo h megfullasztjuk egymast...csak mar annyira szeretem h nem lennek meg nelkule...habar egy ev mulva elszakadunk mi is egymastol...es batran engedem el, mert tudom h nem csalna meg...minden esetre konnyebb dolga van az embernek ha ugy szokja meg h ritkabban talalkozik...minthogy minden nap es utana csak honaponta vagy hetente...

en csak azt nem ertem miert kell szunetelni?

amugy meg ha szeetitek egy,ast semmi nem valaszt el lehet h nyalasan hangzik de igy van...nem akartalak bantani...bocs...sok sikert es minden jot, tenyleg:)

2008. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!