Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal pár hónap múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal pár hónap múlva leszünk 2évesek éss azt hiszem megváltozott bennem valami?

Figyelt kérdés

Nagyon boldog vagyok vele és amióta ismerem nagy fordulatot vett az egész életem,életemben először szerettem meg tényleg valakit igazi szerelemmel.. viszont kezdek teljesen máshogy tekinteni rá.Benne én nem csak a szerelmemet látom,igazábol a tűz el is halványult egy kicsit,de nem tudok nem szeretettel nézni rá.Van hogy veszekszünk,akkor ki nem állhatom mert borzasztóan önfejű és idegesítő,ha viccelődik akkor nagyon aranyos és imádom,jó humora van.Ha komoly dolgokról van szó azt komolyan meg lehet vele beszélni és meg lehet benne bízni na és a szex,az valami fantasztikus vele,deee itt a pont mert az utóbbi időben nem mindíg beszélgetek vele szívesen,van hogy elhanyagolva érzem magam és van hogy ugy érzem nem mondd el nekem mindent.Családi és pénzügyi gondjaik vannak otthon és meg sem említi,ha esetleg nyomja a lelkét egy két szót megejt aztán eltereli a témát.Nekem fontos hogy mi van vele,de lehet hogy neki annyira nem fontos az hogy ismerjem a lelkivilágát.

Tudjátok többször is elgondolkoztam már azon hogy szeretem e én őt egyáltalán,aztán mindig ott találtam magam,hogy megint rola álmodozok.Nagyon zavaros lett a gondolkodásom ,ha akármikor rágondolok van hogy rossz szájízzel van hogy elvörösödve jut eszembe,mikor hogyan viszonyul hozzám.Alapjába véve nagyon jó kapcsolatunk van és tényleg nincs panaszkodni valóm,csak bennem van ez az érzés.Mi a véleményetek?Szerintetek az a normális ha lassan a szerelem átvált szeretetté? L/17,a párom 19


2013. febr. 26. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hm...


Nagyon ismerős sztori. a kortól eltekintev ugyanez van nálunk is, vagy valami hasonló.

2013. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen normális ha a szerelem átível szeretetté.. Ez az agyban végbemenő folyamatok összessége miatt van. Bizoyos anyagokból az elején sok van, ezért van ez az őrült szerelem, később ez teljesen lecsökken, illetve teljesen más minőségi kapcsolat alakul ki..


A szakítások nem véletlen, hoy a 2-4 évben alakulnak ki, mert em értik azt a változást, ami bennük végbe megy. Azt érzik az elején nagy láng volt, később nincs. Arról van szó, hogy ott van az, csak fel kell imserni és kezelni megfelelően a helyzetet. A szeretet egy nagyon erős dolog.

2013. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Két évesen még ne törd ilyeneken a fejed!
2013. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!