Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedhető-e egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péter69 kérdése:

Megengedhető-e egy párkapcsolatban a férfinek egy idegen lány meztelen látványa?

Figyelt kérdés
6éve van barátnőm, mindig hűségesek voltunk egymáshoz, és ezek után is így lesz, nem fogom megcsalni.De már szeretnék látni egy másik lányt meztelenül, csak masszírozzon meg a hátamat egy szál tangában vagy anélkül, hogy érezzem a bőrömön a nőiességét.Persze nem fizetnék is érte.De semmi szex,semmi csók, semmi farok masszász, csak a látvány és hogy hozzám simuljon a bőrömhöz szerintetek ez még belefér egy párkapcsolatba és nem számít megcsalásnak?Egészséges szem legeltetés..Komoly hozzászólásokat várok nem 18 évesekét!

#Idegen meztelen lány látványa #párkapcsolatban idegen lány meztelen látványa #megcsalás-e vagy sem
2013. márc. 31. 16:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
25%
szerintem nem megcsalás,hiszen érzelemmentes,pusztán erotika (szex?)nálam ez beleférne,néha én is megkívánok idegen férfiakat,holott nagyon szeretem a párom,viszont ha ilyen lenne nálunk,én mindenképpen tudni szeretnék róla,nagyon fontos az őszinteség,(ha nem akarod/mered elmondani a barátnődnek,akkor valahol mélyen te is érzed hogy ez nem fér bele)
2013. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Akkor már az is megcsalásnak számít ha elmegy az utcán melletted egy bombanő és megnézed hogy hogyan néz ki.ezek szerint már ez sem fér bele egy párkapcsolatba, és a legtöbb ember akkor megcsalja a feleségét, barátnőjet.Ez ígyvan .
2013. márc. 31. 19:49
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyálcsorgatva bámulod az utca nőjét és belül változatos pozíciókban elképzeled ahogy jó megdugod, az már bőven megcsalás.
2013. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
72%
Hát te hülye vagy cseszd meg. Kevered a szezont a fa.szommal.
2013. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
én nemtudom miért lettem ilyen, azélötti kapcsolataimban mégcsak rá sem mertem nézni más lányra, büszke voltam az akkori barátnőimre, ezt most is így van, ccsak már máshogy gondolok nézek más lányra is, az hogy ilyen lettem én erről nem tehetek, hogy vonzónak találok más lányokat is nem csak a barátnőmet, mostani barátnőmbe is szerelmes vagyok, mindenben elkényeztetem mégis jönnek az ilyenfajta gondolatok, vagy ez az érettebbé válással jön, korral :-) 30 vagyok. Csak én járok ebben a cipőben ? :-(
2013. ápr. 5. 18:41
 26/27 anonim ***** válasza:
finom női test és máris buja gondolataid támadnak,
2013. dec. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 fenui ***** válasza:

Nem feltétlenül lenne megcsalás, HA: megbeszélnétek, és megegyeznéteka körülményekben és feltételekben. Úgy semmi baj nincs vele. Mi a barátnőmmel pl ha megkívánnánk valakit, azt valószínűleg mindketten együtt emelnénk be az ágyunkba (egyikünk se igazán hetero).

A nagy probléma itt a te hozzáállásod. "Amit nem tud az nem fáj" "ő nem teheti meg, milyen az már" ha nincs kölcsönösség, se megegyezés, az kibeb*szottul megcsalás. Ennek tudatában dönts.

2018. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!