Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert almodom, hogy idegen...

Miert almodom, hogy idegen emberek kozt meztelen vagyok?

Figyelt kérdés

Gyakran almodom azt, hogy egyszercsak eszreveszem, hogy meztelen vagyok, pld utcan, boltban. Sokszor csak idegenek vesznek korul, es ez ugyan nagyon kellemetlen, de almomban azert azt gondolom, hogy masok nem erdekelnek. Gyakran azonban az alomban jelen van valaki olyan is, akit szeretek (csaladtag, barat), es akkor meg rosszabb, mert persze ez a baratnak is kellemetlen, es engem a meztelensegen tul meg az is zavar, hogy kellemetlenseget okozok a baranak.

Az ejjel pld azt almodtam, hogy osztalykirandulason voltunk, de nem busszal mentunk, hanem szemelykocsikkal. En ket baratnomet vittem, es amikor a kozos helyre megerkeztunk, akkor azt vettem eszre, hogy meztelen vagyok. A baratnom ugy tett, mintha nem venne eszre, de nagyon zavarta, es engem is. Raadasul nem johettem haza, mert akkor a kirandulas vegen nem tudtam volna oket hazahozni.


A valosagban neki van jocsija, nekem pedig nincs.


2010. júl. 14. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
:DDDD, ezjó:) Nem szokott vmi nyomasztani mostanság, vagy stressz? Ezek is betudják folyásolni az álmokat.
2010. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom baromi meleged van éjszaka + már alig várod hogy valaki elvegye a szüzességed..
2010. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valami szexualitással kapcsolatos elnyomott érzés,vágy miatt lehet... :) Vagy túlzottan odafigyelsz mások véleményére,és belül meg mégiscsak szeretnéd azt,ha bármit megtehetnél,és nem kellene senkivel sem foglalkozni,rejtőzködni..:)

De mondjuk a stressz is kiválthatja,hisz ruha nélkül a szabadságérzés nagyobb...

De ne aggódj miatta,hisz csak álom...

Nálam volt már párszor ilyen,sőt éjszaka én le is vetettem a pólóm 2-szer,3-szor,úgy hogy fel sem ébredtem...:D:S Nah az már azért neccesebb :D


20L

2010. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legbelul az az erzesem, hogy ennek nincs koze a szexualitashoz. Viszont az utobbi idoben lenyeges belso valtozasokon mentem at. 14 eves koromban megeroszakolt egy tanarom. Mostanaban jottem ra, hogy megsem en vagyok ebben a hibas. Mostmar nem utalom magam annyira erte.
2010. júl. 14. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, h az álomban a meztelenség általában szégyent jelent, tehát pl. h szégyelled magad az emberek között, és ez nem vmi ilyen gagyi álomkönyvből van, ami kategórikusan hozzárendel egy bizonyos tartalomhoz egy bizonyos jelentést (pl. koszos víz=halál stb. bla bla)Ebben a konkrét esetben sztem talán vmi olyasmit jelenthet, h talán valahol szégyelled, h neked még nincs jogosítványod, a barátnődnek viszont igen, de nem vagyok igazán szakértő a témában :)
2010. júl. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kérdező ez komoly? de durva...:-O

én fiu vagyok de én is álmodtam már ilyet,hogy utcán,metron meztelen voltam.utána néztem kiszolgáltatottságot jelent más emberekkel kapcsolatban állítolag.

2010. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:

Sokat álmodtam ilyet. Egy ideig vagy természetesenek találom, vagy "nem veszem észre", utána meg érzem, hogy ez gáz, és próbálok hazajutni.


Ha az akkori magamból indulok ki, akkor az a tippem, hogy valamennyire szégyelled a testedet, és pont emiatt úgy öltözöl, hogy keveset lehessen látni belőle.

2010. júl. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz. Kosz a valaszokat.
2010. júl. 16. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!