Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott a barátotok késni?

Figyelt kérdés

Az enyém állandóan és idegesít. Így nehéz rá számítani. Ő azt mondja, ennek semmi köze, ahhoz hogy lehet-e rá számítani. Szerintetek?

Annyiszor hozott már hülye helyzetbe, azt mondja ekkorra jön, tuti nem jön én meg állok ott mint egy hülye.

A nemsokára is 1 óra minimum. Megbeszéljük hogy jön értem, felöltözök, haj smink ruha minden pontosan erre ülhetek órákat. A 7ből 9 lesz, a 3ból 5...


2013. márc. 31. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is szoktam késni de annak komoly oka van.

Beszéld meg vele.

2013. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ismeretlenűl ilyet kell írnom pasiként, de szerintem nagy bunkóság! Én is késtem már, de nem ennyit és nem ennyiszer. És telefon is van a világon.

F.

2013. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Késs te is, majd észbe kap.

Vagy mondd meg: "bocs, lemaradtál RÓLAM!"

2013. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ez valóban elég sok. beszéljétek meg. ha csak huladozik meg nem akar tudomást venni róla, akkor csapj nagyobb hisztit, vagy ne tedd szét neki a lábad 2 hétig. nefélj utánna mint a svájcióra :P


am én is szoktam késni, de ha pl tudom hogy buszal jön akkor igyekszem pontos lenni, eddig 10 perc volt a legtöbb amit késtem. ha hozzájuk megyek, akkor előfordul a 1-2 óra késés...xD

2013. márc. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az
2013. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

bocsi, előbb elküldte... szóval. az én barátom is pontosan ugyanez a kategória. mintha én írtam volna a kérdést...

egy ilyen késése miatt- amikor szörnyen kellemetlen helyzetbe hozott, mert sajnos nem csak én vártam rá órákat (úgy volt, hogy 8-ra ott lesz, fél11-kor már meg is érkezett), hanem az egész társaság, akkor szépen elbeszélgettem vele, hogy ha ilyen még egyszer előfordul, akkor többé már nem lesz alkalma velem így cseszekedni- ergo, még egy ilyen, és mehet a fenébe. Nagyon haragudtam rá, és ezt ő is felfogta. azóta próbál pontosabb lenni, tényleg látom rajta az igyekezetet. de még mindig rá kell szoktatnom, hogy ne én hívjam a megbeszélt idő után 1 órával, hogy na hol a fenében van már, hanem magától szóljon... vannak, akiknek ez valahogy nem jut az eszükbe, mert fogalmam sincs, miért.

hidd el, ha elég meggyőzően és mérgesen mondod, hogy még egy ilyen, és vége, talán ő is észbe kap, és megpróbál tenni ellene valamit. az én barátom igyekszik :D


u.i.: a szexmegvonás sosem megoldás, azzal csak a kapcsolatot teszed tönkre, de nem segítesz a dolgon semmit, ezt tényleg komolyan meg kell beszélni, hogy ha így halad tovább, akkor következményekre kell számítania...

2013. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A mostani párom sokszor eljátszotta ezt, de én úgy döntöttem, hogy akkor én is ezt csinálom, nem fogok túlságosan sietni a találkozókra. De nálunk csak fél órás késések voltak, a végére már az se túl gyakran. Egyszer volt egy órás késés.
2013. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Dobd, vagy neveld meg! Én is késtem már, 2 órát is, de bokatöréssel. xD De max fél órát, és általába azt is azért, mert barátnő városba lakik, és ha kifogok egy piros hullámot... Engem már dobott volna, az biztos. A másik lehetőség, hogy megtanítod, hogy ha jössz, akkor jössz! Ha nem akkor ne hívj!
2013. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20 perc késés minden esetben a mi kapcsolatunkban.
2013. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeret akkor nem késik el..
2013. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!