Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! A barátotok szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! A barátotok szokott sírni? És ha igen miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

nem szokott sírni, vagyis mikor velem van ne!, ez mekkora egy sz@r kérdés! amúgy sem kötném az orrodra!

ez h. jön a szexhez?

jójójó néha én megkönnyezem ha nagyon jó vele az ágyban de ennyi....

2009. okt. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
de ez párkapcsolati kérdés! am ha vmi F@szságot csinál és megbánja akk szokott nem mintha meghatna xD
2009. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
A párkapcsolatokhoz van írva,nem a szexhez,és egyébként egyáltalán nem sz@r kérdés!Viszont válaszolni nem tudok,mert nincs/nem volt még barátom.
2009. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Az én barátom csak akkor sír, ha valami nagy baj történik. Egyszer rossz fát tett a tűzre, és amikor bocsánatot kért, akkor sírt, illetve, amikor meghalt a nagymamája, akkor sírt, de akkor többször is.
2009. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! =)))
2009. okt. 9. 09:48
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

én is láttam párszor sírni a barátomat először mikor majdnem szakítottunk (de szerencsére nem)

aztán mikor elvetettünk egy babát akkor többször is. nagyon rosszul viselte :( mondjuk én is :(

2009. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Én 2x láttam sirni a barátomat.

Egyszer amikor bekavart az exe és nem tudta mit tegyen, és sirva találtam a szobába mert annyira szeretett hogy sirt értem:(

Másodszor amikor kicsit többet ivott és összeveszett egy nagyon jó haverjával... ott feküdt egy padon és sirt, és úgy sajnáltam. De az sztem csak a pia miatt volt elsősorban.

2009. okt. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Igen,sírt már előttem. Nagyon édes a barátom mert ő azon is meghatódik ha én elkezdek bőgni (filmen, vagy csak épp kiborultam valami miatt), de ő ilyenkor nem sír csak bepárásodik a szeme,elérzékenyül. Ezt vehetjük félsírásnak is:) Nincs túl jó háttere talán ezért is érzékenyebb. Nem mindennap sír, hanem mikor nagyon durván veszekszünk és mikor kibékülünk, egymáshoz bújunk, akkor mind a ketten pityergünk. Ja meg mikor többet ivott és feljött egy régi sérelem.

De nem egy bőgőmasina:)

2009. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a kis történeteket... Én a másfél éves kapcsolatunkban tegnap láttam először sírni a barátomat, és annyira rossz volt látni...
2009. okt. 9. 11:21
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Én csak akkor látom a férjem sírni, mikor talán évente 2-szer a barátokkal összejövünk egy nagyobbat bulizni.. És sikeresen felöntenek a garatra...

Nos, akkor apuja mindig eszébe jut... Aki meghalt. És sajnos, úgy érzem nem tudja magát azon túltenni, hogy nem tudott tőle elköszönni.. Hanem elment az apuja dolgozni és nem ment haza....

Belegobdolom a saját életembe, lehet én rosszabbul viselném..

2009. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!