Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyek ilyen zárkózott és képes legyek már a szexre?

Figyelt kérdés
Szeretnék már össze jönni egy fiúval, aki tényleg tetszik nekem és én is bejönnék neki, de nem tudok fiúzni mert ha fiú közelébe vagyok furcsán érzem magam, és ha össze is jönnék egy fiúval, előbb utóbb feljönne a szex téma. Szóval igazából kerülöm a szexet, de nem tudom miért, pedig már 19 éves vagyok de egyszerűen még mindig nem tudnám magam rávenni hogy lefeküdjek egy fiúval.
2013. márc. 31. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

látszik nem tudod mi az a nélkülözés...mit szólnál, ha nem is kellenél a fiuknak? Akkor felvagdalnád az ereidet? Mert tökre oylan a kérdésed, mintha tutira biztos lennél benne, hogy kellenél a fiuknak.


olyan álomvilágban élnek a lányok.

2013. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
képzeld el hogy kellenék a fiúknak, most is össze akart jönni velem egy srác de vissza utasítottam, pont a kérdésem miatt !!! ....
2013. márc. 31. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor jó buta vagy, hogy magadnak csinálod a feszkót...ez esetben nem fog senki se sajnálni, mert magadnak csinálod a ribiliót...de meg is érdemelnéd, hogy ezután senkinek se kelljél...akkor már jobban értékelnéd, hogy nő vagy és kb 10x könnyebb összeszedned valakit...
2013. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Növessz önbizalmat, feltételezem nem vagy teljes mértékben megelégedve a kinézeteddel, tartasz attól hogy a pasid mit gondolna rólad ha meztelenül látna. És félsz, hogy nem lennél elég jó neki az ágyban, meg mint nő, nem lenne büszke rád, stb. Ha magadra ismertél akkor nincs másmerre mint előre, hidd el hogy jó nő vagy külsőleg-belsőleg, elvégre kellesz a pasiknak, nem? :)
2013. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsónak: köszi, igen, csak nagyon kevés az önbizalmam :((
2013. márc. 31. 22:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet, de nyugi, ha tetszel neki akkor a külsőddel biztos nincs gond, elvégre fontos a belső, de mégis a kinézet az ami először megfog -vagy nem. És ha összejössz vele biztos hogy a szexhez való viszonyulásod is változni fog, ha meg szeret a pasi meg fogja várni hogy felkészülj rá. Úgyhogy ne aggódj emiatt :)
2013. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!