Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így milyen? Kapcsolat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így milyen? Kapcsolat, de mégsem az? Van értelme? Normális ez?

Figyelt kérdés
Ha összejár két ember,de nem csak szex miatt,mert közben tényleg kedvelik egymást. Jól esik a másik közelsége,az összebújás,a simogatás. Mindketten zűrös kapcsolatokon vannak túl. De egyikük sem akar igazán új kapcsolatot,kötöttségeket,esetleg egy újabb félresikerült kapcsolatot. De közben mástól sem. Tehát elvannak így ketten,de nem jelentik be/mondják ki,hogy együtt vannak. Nem szexelnek senki mással,csak egymással.
2013. márc. 31. 22:45
1 2
 1/15 ASOT ***** válasza:
Dugókomák.
2013. márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez kapcsolat.Legalábbis a szememben.
2013. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

és ha ilyen tök jó minden,akkor miért ne lehetne egy esélyt adni a dolognak?mert ez már majdnem kapcsolat.

mit paráztok?nem kéne túlparázni.

2013. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Egyikük nem akarja lekötni magát,ismerkedni akar,stb. DE ettől függetlenül nem összefeküdni mindenkivel. Jó neki ez az egy partner.
2013. márc. 31. 22:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy laza kapcsolat.Laza kapcsolatokban is lehetnek hűségesek egymással a partnerek,szerethetik egymást,törődhetnek egymással,elmehetnek együtt ide oda stb.Nálam a laza kapcsolat annyiban különbözik a komoly kapcsolattól hogy abban nincsenek kötöttségek,nincs balhé abból ha az egyik partner nem ér rá találkozni stb
2013. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem normális dolog. Érthető az ilyesfajta "kapcsolat" köztetek a "zűrös kapcsolat" után . Én is elfogadnék egy ilyen kapcsolatot, nem látok kivetni valót.
2013. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ja bocsi ha nem rólad volt szó elkerülte a figyelmem hogy hogy nem magadról írsz .
2013. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De,én vagyok az egyik fél..
2013. márc. 31. 23:01
 9/15 anonim ***** válasza:

hát ha nektek így jó,akkor csináljátok.

fiú vagy, vagy lány?

2013. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Jártok vmerre bulizni, sétálni ilyesmi? Vagy csak szex? Mert akkor ne spirázd túl a dolgot, sima szexkapcsolat.A mai világban elfogadott.Mindenkinek volt már rossz vagy zűrös kapcsolata, de mindenkinek lehet szerencséje :)

Te tudod mit akarsz, de ha ilyenbe vagy benne ne várj többet.A kérdésedből az is látszik, hogy többet szeretnél...beszéltél a másik féllel erről?

2013. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!