Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme küzdeni még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Whiteng kérdése:

Van értelme küzdeni még a kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Májusban lesz 1 éve, hogy összeköltöztünk a párommal. Előtte már 1 évet együtt voltunk. Mielőtt összeköltöztünk volna már volt 2 szakítás. Amikor másodszor szakítottam vele, hetekig nem is hallottam felőle. A szakításom oka akkor az volt, hogy nagyon sokszor nem volt kedve közös programot csinálni, állandóan csak a számítógépet bújta. Volt olyan hogy ha elmentem hozzá, akkor gyakran kedvtelen volt, ilyenkor fogtam magam és magára hagytam. Rengeteget próbáltam vele beszélni a problémáimról, de soha nem válaszolt a kérdéseimre, csak nézett ki a fejéből. Egyszer betelt a pohár és szakítottam vele. Néhány hét múlva megkeresett azzal, hogy kezdjük újra, rájött hogy hülyén viselkedett, igérte, hogy megváltozik, nem jó nélkülem! Én elhittem, oly annyira, hogy összeköltöztem vele, feladva az akkori lakásomat. Az első 6 hónap jó volt, de aztán minden kezdődött előröl. Mindenbe beleköt, soha nem mutatja ki a szerelmét, ha szóvá teszem, akkor egy napig észhez tér, de utána újra az van mint előtte. Egyedül az érzelmeim tartanak vissza, de már nem tudom meddig. Nagyon sokat sírok miatta, nagyon megtud bántani a szavaival. Ha történik valami ami nekem örömet okoz, akkor abba mindig belefricskázik, és elveszi az jó kedvemet. Nem értem miért viselkedik így? Mit tegyek? Lehet ebből boldog jövő? Mert most nem vagyok boldog!

2013. márc. 31. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell mondjam, hogy jobban jársz, ha szakítasz vele. Az elején biztos, hogy rossz lesz, de ő lehúz téged és visszafog.

Tudom, bevallom, én is hasonló voltam... és bár a mai napig szeretem a lányt, és én valóban meg is változtam (de hidd el, ez nem egy gyakori dolog), már túl későn történt, de ő most már boldog, és egy másik párkapcsolatban van, és szerintem, ha együtt maradtunk volna, akkor se lenne olyan boldog, mint amilyen most.

2013. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a fiú nem szeret téged, tök egyértelmű. Valamiféle pótlék vagy neki. Ha jót akarsz magadnak, szakíts fele. Nem vagy fontos neki.
2013. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:
Egyértelmű.. Nem.
2013. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azota kivettem egy lakast, es vasarnap koltozom! Nagyon nehez helyzet, probal lebeszelni, es igeri hogy teljesen meg fog valtozni, de tartom magam a dontesemhez!
2013. ápr. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!