Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme folytatni még ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni még ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm már 4 éve vagyunk együtt most vagyok 20 éves(ö pedig 21) vagyis a fiatalságunk nagy részét együtt töltöttük és igaz sokszor voltak veszekedések de az utóbbi időbe megváltozott a kapcsolatunk.Eddig ugye mivel együtt voltunk nem nagyon jártunk bulizni és hasonló dolgok mert inkább együtt voltunk 2-esben és kerestünk egy másik programot, de a lényeg az hogy ezek után ugy 3-4 hónapja azt érzem rajta hogy mintha kevésbbé szeretne már vagy valami baja lenne.Lehet az probléma hogy ugymond "nem élte eddig ki magát" és hiába szeret ebböl most vagy késöbbis gondok lesznek és énis hiába szeretem el kell hogy majd enegedjem éppen ezért előbb utóbb?Mióta eza helyzet fent áll és ezt az unotságot vagy kedvtelenséget érzem rajta mintha egyre kevésbé lenne fontos az hogy menyit vagyunk együtt és minden más hirtelen egyre fontosabb és csak még többet veszekszünk ezis csak rontott a helyzeten,mit kéne tennem hogy elkerüljem azt hogy végelegyen vagy nem lehet ezt folyamatott elkerülni sehogy hogy ilyen fiatalon és ilyen sokáig elsők voltunk egymásnak ?

2013. márc. 22. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ez lehet probléma. nem vagyok híve annak, h ahhoz menjek férjhez, aki először letolja a bugyimat:D óóó, és ettől még nem vagyok k.rva.
2013. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom. Szerintem ez a kiélős dolog egy hülyeség. Ki lehet élni magad egy emberrel melletted is.
2013. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
járjatok el bulizni, ne poshadjatok a 4 fal között!!!! mégiscsak fiatalok vagytok még!!
2013. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem éltétek még ki magatokat, az lehet probléma...persze mindenkinek mások az igényei. Nekem két évig tartott a bulizós időszakom és elnosztalgiázgatok rajta, de többet be nem tenném a lábam egy diszkóba a sok piás közé:D
2013. márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem csináljatok közös programokat, lehet besavanyodtatok.
2013. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!