Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy srác,akivel tavaly oktoberben kezdtem el járni.Nagyon szerelmesek voltunk meg minden...de aztán szilveszterkor vége lett...csak egy e-mail írt és ennyi volt.Aztán ugye most több mint 6 hónapja vagyunk külön...de néha rájön hogy kezdjük újra,én mindig belemegyek igent mondok.Olyankor találkozunk meg minden...de estére már megint meggondolja magát!Mostis ez volt kb. 1 hete...nagyon kiborultam, 3 órán keresztül csak sírni tudtam.Nagyon szeretem!De nem akarok már megint pofára esni.12 éves vagyok...volt már több "szerelmem" is de úgy érzem és anyum szerint is ő volt az első igazi nagy!Hogy tudom elfelejteni?Most ballag...

Beleőrülök anniyra hiányzik!Kérlek segítsetek!


2008. jún. 11. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha mégegyszer "rájön" az, hogy legyetek újra együtt semmiképpen ne menj bele, mert ezzel csak magadnak okozol fájdalmat újra! Nagyon fiatal vagy tehát el fogod felejteni őt könnyen, hiába hogy most nem úgy látod mert nagyon szomorú vagy, de menni fog, menj bulizni, ismerkedni, foglald el magad, bnőiddel legyél..menni fog hidd el!!nem ios fogsz rá gondolni ha minden időd le van kötve!
2008. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jajj véletlenül kétszer küldtem el:$
2008. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Én is csak ezt tudom tanácsolni, hogy nehogy újrakezd vele megint. Miután az ember egyszer megégeti magát, nagy butaság újra tűzbe nyúlni... Amikor este úgy érzed, nagyon szomorú vagy, vegyél a kezedbe egy jó könyvet és kezd el olvasni, az leköt. Hidd el, használ. :) Meg ha éjszaka is rajta gondolkozol és sírsz és nem tudsz megnyugodni, akkor gondolj szándékosan valami másra. Én például matekpéldákat oldottam fejben, de ehhez hozzátartozik, hogy matekos kocka vagyok. :D Mindegy, mi az, csak gondolj másra...
2008. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és még várok!Igazatok van...megfogom próbálni...de akkor is még fáj!Rem. túl leszek!:(
2008. jún. 12. 10:34
 5/6 anonim ***** válasza:
12 évesen előtted az élet!!!!fel a fejjel!
2008. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van!Úgy lesz :)...Nem szomorkodok...nem érdemli meg :S
2008. jún. 12. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!