Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit lépnétek hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit lépnétek hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A párommal már hosszabb ideje(11hónap) vagyunk együtt kiegyensúlyozott kapcsolatban és a szexuális életünket is jónak gondoltam mostanáig. Tegnap kissé hajba kaptunk és a veszekedés hevében hozzám vágta hogy még nem volt velem orgazmusa. Ez azért is dühítő mert csaknem minden alkalommal színlelte. Mit tegyek? Mi a helyes lépés ilyenkor?

2013. ápr. 1. 02:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mutasd meg nrki h igenis kibirod elegiteni vagyait:))
2013. ápr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
azigen...ez gonosz volt tőle...honnan tudod h utána sem fog hazudni?
2013. ápr. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát porold le magad.
2013. ápr. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

alapból fent tartással kezelek mindent amit egy nő mond.

meg akart bántani valamivel keményen és úgy látszik betalált,de ez nem jelenti automat azt,hogy igaz is amit mond.

erre a jó válasz(ok),ebben a szituban-

és ez engem hol érdekel?nekem jó volt és ez a lényeg.

én meg mindig az exemre gondoltam közben,mert lelankad a fa-szom a savanyú pofádtól.

ha keményen akar játszani,te is játsz keményen.

2013. ápr. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Hát nyílván szeretnéd,hogy neki is igazán jó legyen...Ülj le és beszélj vele. Sok nő nem képes hüvelyi orgazmusra.Ha ez a helyzet áll fent esetleg,akkor "kezeskedj" arról hogy más úton jusson el a csúcsra. Azonban ha nem itt van a probléma,akkor próbáljatok ki más pozitúrákat is. Legelső sorban azonban le kell ülnötök és beszélnetek kell a dologról,hogy mit kéne másképpen. Remélem segítettem :)
2013. ápr. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az ugy jo.. . erdekes kapcsolat lehet ha ennyi ideje nem nyilt meg ilyen teren.... probalkozz!
2013. ápr. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy k*urva latex csizmát ajándékba.
2013. ápr. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Poros Vénusz ahogy te válaszolnál:egyet előre a vezérel.Amúgy a női orgazmust nehéz elérni.(vagy is inkább ember függő)És egy javaslat:Bekulos Szex
2013. ápr. 1. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
yellow hát te meg miért nem rohadsz ketté
2013. ápr. 1. 03:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Most mi a baj a k*rva latex dominapálcámmal?? Az egyetemről van...
2013. ápr. 1. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!