Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Volt valaki hasonló helyzetben? Teljesen kétségbeestem!

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves tündér kisbabánk. Áldott jó gyermek, semmi gond nincs vele, végig alussza az éjszakákat. Párom érzelmi hullámvölgybe került. Szeret engem, szereti a gyermekét, soha nem veszekedtünk és szuper a sex is közöttünk. Mégis oda jutott, hogy lehet elhagy minket. Nincs senkije.

Azt mondta, hogy megingott magában, és ő csak úgy tud létezni egy családban, hogyha az kerek egész. Nem tudja hol van a bibi, vagyis szerinte benne, de nem felénk irányul a gond abban biztos, hanem ő "romlott el".

Kistesó téma került fel, és onnan bukott ki a dolog, hogy egész eddig ő szeretett volna tesót, és most azt mondta, hogy még nem tudja. vagyis azt tudja, hogy jó a tesó, de abban nem biztos, hogy akar e. Aztán egyszer csak ide lyukadtunk ki. Utóbbi pár napban volt a kistesó miatt feszültség köztünk, de addig semmi, erre most meg ez van.

Mit tegyek?


2013. márc. 9. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Hu ez kemeny dio! En ezt nem ertem. Idot akar egy kicsit kulon, hogy atgondolja, hogy mi van, vagy kesz, passz, koltozik es elhagy titeket?! Mert akkor nem veszem be a nincs senkim dumat velem van a baj...!

Egy biztos, ne nyaggasd es ne kerd, hogy maradjon. Mondd el, hogy rosszulesik ami tortenik. Hogy szamitotok ra es szeretitek de nagyon es ha o nem tudja te vajon honnan tudhatnad mi zajlik le benne!

En biztos kiakadnek ha a Ferjem ezzel allitana haza. Lehet kernem is, hogy menjen de most azonnal! ( Ne akkor amikor mar biztosnak tunik hogy hova megy!) - en tulvagyok egy szamomra nagyon durva kapcsolaton ami pont ugy vegzodott mint amit leirtal. Eloadta, hogy vele van a baj bla-bla-bla bedoltem neki es probaltam rendbehozni a nem tudom mit! Aztan kiderult, hogy megcsal....hahaha szegenyke persze, hogy nem tudta mi van vele! Nem tudta ki mosna tisztabbra a gatyajat! Szpval az en turelmi kuszobom ilyen szempontbol rendkivul alacsony.

2013. márc. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem hinnék neki sokáig. Egyszer megpróbálnám vele átbeszélni, és ha nem akkor nem. Olyan nincs, hogy " ő romlott el"

Egyébként meg egy család ritkán tökéletes és " kerek egész".

Mindenhol vannak problémák, amiket meg kell beszélni, és együtt meg kell oldani.

Ha szeretne, akkor nem elmenni akarna, hanem megoldani a dolgot, hogy együtt lehessetek boldog család!

És ha az ember félrelépeget, akkor a legtöbbször ottho sokáig kedves(ebb), türelmes stb. Így kompenzálja bűntudatát

2013. márc. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én küldeném el, nehogy már türelmesen várjam, amíg talál valakit, és csak úg lelép.. Igaza van az előttem szólónak- sajnos
2013. márc. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez a szöveg nálunk is megvolt. "Valami hiányzik,nem azt érzem, amit kellene", stb. Mondanom sem kell, volt valakije. Pedig szuper volt a szex, gyakran is csináltuk. Valószínűleg nem is azért ment el. Ő utólag bevallotta, hogy a régi életünket akarja visszakapni. Hogy elmehessen akármikor, akárhová, amikor csak kedve van. Nincsenek nagyszülők, teljesen egymásra voltunk utalva. És úgy látszik, nem tudta kezelni ezt a felelősséget.

Én sem várnék sokat, hogy eldöntse, mit akar, mert ez a légkör nagyon fontogató. Én vártam, és bár rosszul végződött, de amikor elment, mégis megkönnyebbültem. Annyira nyomasztó volt már.

2013. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Készülj fel a válásra.
2013. márc. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem elégíted ki, nemvagy kívánatos, vagy nemelég rendes blbalbabla. Bár Én inkább arra tippelek, hogy nem te vagy az igazija, attól, hogy remekül megvagytok, és gyermeketek van. Már csak ezoterikus szinten is, ha nem a helyén van az élete ahol kell lennie, azt Ő akaratlanul is megsínyli.
2013. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!