Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamionozok. Hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viktor.K kérdése:

Kamionozok. Hogyan tudnék normális párkapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Általában egy másfél hetekre járok el itthonról és két-három napot vagyok itthon. ünnepekkor mindig. Mikor ismerkedem egy lánnyal, és kérdi, hogy mivel foglalkozom először érdekesnek találja, hogy húú te milyen sok szép helyet látsz meg ilyenek és utána abba is marad az egész. Ennyire nehéz várni valakire? ez olyan mint ha koleszos lennék, csak más országba. Értelmes emberektől értelmes segítséget várok. Köszönöm 20/f

2013. ápr. 1. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb sehogy...

Mert egyszerűen nem lesz időd rá.HA csajt akarsz,így nem fog sikerülni,normálisan legalábbis...

2013. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez nem gátolja szerintem, nálunk az egész család kamionos, apukám, a sógoraim.. szóval elvileg nem gátolhatja ez. Nővéreimnél még jót is tesz hiszen alig várják haza a férjeiket. Persze biztosan van kivétel.
2013. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
meg elég szomorú hogy a mai fiatalok, céltalanok. én próbálom megteremteni a jövőmet 20 évesen. 15 éves korom óta dolgozom, több mint félmilla volt a jogsim, lakást szeretnék nemsokára. Csajok nektek tényleg ezek a mai csicska ecsetfejű öcsik jönnek be akik apa tárcájából élnek?
2013. ápr. 1. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés aközött, hogy "apa tárcájából élne" valaki, illetve, hogy mi a párja foglalkozása. Én pl a saját tárcámból élek, ennek ellenére még sem biztos, hogy összejönnék egy kamionossal. Ha megismerném, szimpatikus lenne, akkor csak emiatt nem mondanám, hogy nem. Kipróbálnám, aztán max 1 hónap után megmondanám, hogy ez így szerintem nem működik.
2013. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát figyu kolléga vagyok de elég nehéz ügy így kapcsolatot létesíteni, mondjuk elég rövid ideig vagy távol ami jó csak nehéz olyan csajt találni akinek ez elég. Lehet először belemegy a lány de képzeld magad fordított helyzetbe.
2013. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!