Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol érdemes normális párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Hol érdemes normális párkapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés

Diszkóba már nem járok, meg az amúgy is az 1 éjszakások gyűjtő helye,(pardon a kifejezésemért)meg oda inkább szórakozni járnak az emberek.

Melyik az a hely ahova érdemes be nézni, normál párkapcsolat céljából? Mert már a magány nagyon emészt. :S


22/F


2013. ápr. 1. 12:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Baráti társaság?

17f

2013. ápr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Az nekem már csak egy "szép álom", mivel a barátaim a munka, és párkapcsolatuk miatt (leginkább) kikoptak mellőlem. Így nincsenek egyáltalán sem barátaim. :S

Őszintén megmondva itt is szívesen ismerkednék lányokkal, ha adódna rá lehetőség. :)

2013. ápr. 1. 12:33
 3/27 anonim ***** válasza:
Mivel nem jársz társaságba igy a legjobb a neten való ismerkedés. Elve ott sokkal több emberrel van lehetőséged meg ismerkedni rövid idő alatt mint bárhol máshol. Én is emiatt ismerkedtem sokat társkereső oldalakon mert elköltöztem onnan ahol a barátaim voltak, igy nem volt kivel eljárni, na meg bulizós sosem voltam, még tini kormban sem. Volt több hosszabb rövidebb kapcsolatom internetről és rengeteg randim (természetesen sok nem megfelelő randim, aminek nem volt folytatása.) A férjemet is társkeresőn ismertem meg, már 5 éve együtt vagyunk és 2 éve vagyunk házasok. Vesztenivalód nincs vele.
2013. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Itt.
2013. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm a választ. :)

Még annyit megkérdeznék, hogy az ingyenes társkereső volt, mert ha fizetős akkor meg se próbálom. :D

2013. ápr. 1. 12:48
 6/27 A kérdező kommentje:
Itt is nagyon szívesen ismerkednék, csak amilyen gyakran látni itt magányos csajokat, elég kicsi az esély. :)
2013. ápr. 1. 12:51
 7/27 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem keresi az ember. Vagy adódik neki lehetősége rá az életében vagy nem.
2013. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Hát ha szeretsz fórumozni és megmutatod a stílusodat és van benned kezdeményezőkészség, tehát ha valaki érdekel, akkor veszed a bátorságot és a tetterőt, hogy kimutasd neki és kezdeményezz nála találkákat és végül a kapcsolatot, akkor mért ne lenne jó a net?:)

Meg bárhol, ahova rendszeresen járnak az emberek, pl. minden szerdán a sakkszakkörbe...:)

2013. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Én mégis megpróbálom. :)

Mást nem tehetek mert a magány ledarál belülről, akár tetszik nekem akár nem, és ez ellen akarok harcolni. :)

2013. ápr. 1. 13:02
 10/27 anonim ***** válasza:
Annó áén chat.hu-n ismerkedtem sokat, az ugye ingyenes, aztán ott egyre gázabb lett a szinvonal igy regisztráltam társkeresőre. Love.hu-ra ez akkor még teljesen ingyenes volt. Most már tudtommal a legtöbb fizetős valamennyire, de épp az egyik jó barátnőm keres most ott társat és ö mondta hogy most is van ingyenes része csak igy nem tudsz annyi mindent megnézni, nincs annyi "jogod" mint annak aki fizet.
2013. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!