Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik távkapcsolat működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik távkapcsolat működhet hosszú távon?

Figyelt kérdés
Van egy pasi (életem szerelme), aki kicsit messze lakik tőlem Paraguayban. de nagyon szeretjük egymást, csakhát nem tudunk mindennap találkozni. Nemrég megismerkedtem itt Debrecenben egy pesti illetőségű sráccal. MOndtam neki hogy már foglalt vagyok, de ő azóta is keres. de hát ő meg Pesten lakik, én meg Debiben.
2013. ápr. 1. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már kiirsz kérdést, olyat tegyél amiből nem süt a frusztrált irigységeD:xd
2013. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem működhet. Sajnálom. Csak a TV és a távirányító között van hosszútávó távkapcsolat!
2013. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

csak ha előte ismeritek egymást csak ugy és akor se biztosan.

A pesti srác ha elég pénzesakor sokszor le jőhet hózád.

Azt a Paraguayi srácot felejsd el nem ükődhet vele.

2013. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a srác elég jól néz ki ahhoz, h ne találj közelebb ugyanolyan jóképűt, akkor működhet.
2013. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a távkapcsolat nem kapcsolat. vagyis az ilyen jellegű. mert ha csak 100-200km lenne, az nem lenne gáz, de igy......
2013. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A paraguay-ival. Sajnos erre is nagyon kevés az esély, de a pestivel mégúgyse működne. Tudod miért? Mert nem szereted.
2013. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!