Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes kapcsolatba keveredni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kapcsolatba keveredni főiskola előtt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meg lehet azt oldani, hogy ne menjen a tanulás rovására.
2013. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem két közeli barátnőm is van, akik középiskolában (11., illetve 12. osztályban) jöttek össze a barátjukkal, most másodéves egyetemisták vagyunk, és még együtt vannak. Az egyik lány és a barátja mindketten Pesten tanulnak (lány albérletben, fiú koleszban lakik), a másik párnál viszont úgy alakult, hogy a lány Pestre ment, a fiú Pécsre, mégis megoldják és minden hétvégén találkoznak, jól megvannak.


Szóval ha tényleg akarjátok a kapcsolatot, akkor a főiskola nem lehet akadály.


20/L

2013. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, maszturbáljál csak...
2013. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor velem igen.
2013. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csávó vagyok, 18.


Ezt a kérdést azért tettem fel, mert van egy lány aki nekem nagyon tetszik. Szeptembertől Skóciában fog tanulni és nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e összejönni vele. Nem az hogy nem akarok vagy ilyesmi, csak mi értelme lenne, ha úgy is megy ki?

2013. ápr. 1. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát ha te azt kérdezed mi értelme egy kósza dugásnak akkor...
2013. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A lány szűz.
2013. ápr. 1. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd elveszíti
2013. ápr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért, Skócia egészen más, mint egy aránylag közeli (Skóciához képest pláne közeli) városba menni tanulni... Amúgy, szerintem vágj bele, mert lehet, hogy addigra rájöttök, ez nem is működik, vagy lehet, hogy miután elmegy, egy ideig még együtt lesztek- talán tovább is, mint egy ideig-, mindenesetre ha most nem próbálod meg, szerintem örök életedre bánni fogod, és azon agyalsz majd, vajon mi lett volna, ha...?
2013. ápr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
HA mindketen elfogadjátok hogy nem tartós kapcsi lesz . Mert távkapcsiba nemnagyon mükődne.
2013. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!