Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok rá haragudni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok rá haragudni? Megbánt, én visszaszólok vagy megsértődöm, de nekem lesz lelkiismeret furdalásom.

Figyelt kérdés
Lerázott ma a barátom, én ezen megsértődtem és visszaszóltam neki valamit, meg éreztettem vele hogy megsértődtem. Ennek már van vagy 2-3 órája, és most meg én érzem magam úgy hogy remélem nem haragszik rám...Nem tudom rá haragudni. Más is ilyen?
2013. ápr. 1. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert pontosan tudod, hogy te vagy a hunyó, de annyi nincs benned, hogy bocsit rebegj.Gyáva dolog.
2013. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is megsértődnék ha lerázna a barátom :/

csak nem haragszik, szerintem biztos ír ha szeret <3

2013. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak azért van,mert szereted.Ha ennyire rosszul érzed magad miatta,hívd föl.Am is az kér előbb bocsánatot aki jobban szereti a másikat.
2013. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a válaszokat gyúrd össze, mert nem írtad le miért rázott le, Te mit akartál, így nem lehet ezt egyértelműen kijelenteni

lényeg, ha szar kérjél bocsánatot, nem halsz bele N

2013. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát úgy volt hogy már jópár napja megbeszéltük hogy ma elmegyünk XY helyre. Napok óta így készültem, ma reggel is felkeltem emaitt 7 órakor hogy összeszedjem magam stb. de úgy beszéltük meg hogy reggel majd szól hogy mikor indulunk. Erre 11 órakor ír, hogy "Ma mégsem jó, majd menjünk máskor" én erre visszaírtam hogy "Figyelj, látom minden más fontosabb mint én" stb aztán visszaírt hogy "Te nekem igenis fontos vagy, és megígérem hogy elmegyünk majd (L)" de én csak annyit írtam vissza hogy "Oké". És azóta semmi....


De én érzem magam rosszul mert lehet megbántottam :( Csak nem akarom felhívni...

2013. ápr. 1. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!