Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valakije?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki régebben is össze akart velem jönni, de akkor én még nem szerettem. Idő közben megtetszett és beleszerettem. Azt mondja, hogy ő is szeret, de állítólag van valakije. De ennek ellenére meg akar csókolni, ölelget meg minden..Szerintetek van valakije? Szerintem ha lenne akkor nem akarná velem ezeket tenni..

2013. ápr. 1. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
mi az, hogy állítólag? attól, hogy van valakije, még csókolgathat téged
2013. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan típus akkor biztos nem, de lehet h olyan aki igen.
2013. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van, ezt mi innen nem tudjuk eldönteni. Az is lehet, hogy egyszerre több vasat is tart a tűzben, vagy csak próbálgat téged, vagy húzza az agyad, és így akar "bosszút állni" az egykori elutasításért. De lehet, hogy van egy rosszul működő kapcsolata, csak még nem akar kilépni belőle.
2013. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azt takarja az állítólag, hogy csak ő állítja, hogy van valakije. minden haverja azt mondja hogy nincsen senkije..
2013. ápr. 1. 20:40
 5/7 anonim ***** válasza:

ezt pont egy lány teszi fel.


No, nálam ugyanez volt, csak én voltam a pasi, és azt hittem hogy nincs pasia a csajnak. Miközben fűzte az agyam, már egy másik pasi is bekerült a képbe.


A barátnője azt mondta nekem, azért szedte azt össze, mert "véletlen összeismerkedtek" és mivel én nehéz eset vagyok neki (mármint nem lépek könnyen bele egy kapcsolatba), így szerez tartalékot hogy ne legyen egyedül.


Ehhez még hozzá megy az is, hogy 1 éven keresztül még mindig hozzám próbált közeledni (miközben már pasia volt).


Így a kérdésedre válaszolva => semmi se lehetetlen.

2013. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ha ő nyilatkozik neked, hogy csak alibi szöveg, hogy foglalt, akkor lehet elkezdeni vele bármilyen dolgon gondolkodni-addig semmi.
2013. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Összejöttünk:)
2013. ápr. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!