Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesít, hogy a pasim folyama...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít, hogy a pasim folyamatosan like-olgat bizonyos lányokat. Megoldás?

Figyelt kérdés

Töröljem le magam facebook-ról ? :D Azért írtam h bizonyos, mert őket feltűnő gyakran. Le vagyok mind a barátomról, mind a lánykákról iratkozva, de nekem is közelebbi ismerőseim, néha az adatlapjukra tévedek, mit sem sejtve, és megdöbbenek...

(Egyébként már jó ideje együtt vagyunk és nem kis tudatlan serdülők vagyunk )

Nem akarok erről beszélni vele, mert ilyen apróságon nem szeretnék vitatkozni, csak Őt szeretném megérteni.



2013. ápr. 1. 22:24
 1/7 anonim válasza:
65%
a szex mindenre jó...
2013. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hűséget sem fogadott,vakságot meg pláne nem.
2013. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, szakadj le a fb-ról!
2013. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy like nem kerül semmibe.

Gondolom tetszenek neki azok a lányok, de attól még téged szeret. :-)

2013. ápr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fogd meg a farkát.
2013. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
le kéne szokni a Face-ről!
2013. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Meknes ***** válasza:
Engem is idegesítene,vagyis rosszul esne ez a dolog.Szerintem próbáld meg azt,hogy légy olyan mint ő,vagyis te pedig lájkolgasd más pasik képeit és várj milyen reakciót vált ez ki a barátodból.
2013. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!