Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legszebb lánykérés helyszíne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legszebb lánykérés helyszíne? Szavazzatok!

Figyelt kérdés

- New York teteje (Empire State Building)

- Los Angeles egyik partja naplementében

- San Fransisco

- Las Vegas

- Chicago

- Niagara vízesés

- Hawaii (végső eset... :))


Nemsokára ide fogunk utazni a párommal, majd szeretném megkérni a kezét. Szerintetek hol a legjobb?



2013. ápr. 1. 23:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

"Én az MTZ traktorgyárban fogom megkérni a kezét.

Mindig is imádtuk az MTZ traktorokat,"


Akkor még te nem ismered az mtz-t! :)

2013. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Én itt élek Amerikában, én Los Angelest ajánlanám neked, vagy Miami, mind kettő nagyon jó hely:)


De persze sok jó hely van nagy Amerikában:)

2013. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ja, kva jó hely ez az Amerika. '56-ba is milyen segítőkészek voltak ezek a büdös jenkik.
2013. ápr. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"Akkor még te nem ismered az mtz-t! :)"


De,hogy nem ,most is van 4 db MTZ-ém a régiek.

Csak Magyarországon kérd meg a kezét, hisz magyar a lány.

2013. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Los Angeles-re szavazok es sok boldogsagot nektek!
2013. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Gergo_30F ***** válasza:

1.: tömeg van

2.: LA-ben szerintem semmi romantikus nincs, tenger/óceánpart van máshol is, szebb is, pl. LA-től nyugatra Malibu után.

3.: nagyon szép város, rengeteg szép hellyel, abszolút kedvencem az összes közül, amit láttam. nekem a golden gate északi lábánál lévő kilátók tetszettek nagyon, a napfelkeltét és a napnyugtatát is megnéztem, csodaszép a híd, a város, az óceán és fellette a köd abban a fényben. én erre szavazok.

4.: műanyag, az emberek is, részeg "eccerélünk" bunkók és pitsák, qrvákat kínáló mexikóiak minden sarkon...nagyon nem jött be.

A többit nem láttam, de Hawaii nagyon jól hangzik. :)

2013. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én a Niagarára szavazok... :)
2013. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Amerikában ismerkedtünk meg és ott is jöttünk össze :) Ezért gondoltam ott. Akkor eddig vezet LA és Nigara. Niagaránál egyébként már voltam, de az is túl zsúfolt egyk icsit :/
2013. ápr. 2. 13:47
 19/28 Gergo_30F ***** válasza:

"Akkor eddig vezet LA és Nigara."

kíváncsi vagyok hányan jártak ott, amire szavaztak, mert az egy dolog, hogy filmen milyen, a valóság nagyon más sokszor. LA büdös, koszos, egy csomó hajléktalan van, építészetileg közelében sincs SF-nak vagy NY-nak, és a hangulata is sokkal rosszabb.

Egyébként nem is értem miért érdekel mások véleménye: kérd meg ott és akkor, amikor úgy érzed alkalmas a pillanat mindkettőtöknek. Vagy az túl spontán?

2013. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
L.A.! :)
2013. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!