Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nos a problémám a kővetkező:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos a problémám a kővetkező: A párom és én lassan 14 hónapja együtt vagyunk! A kapcsolatunk első féléve mint a mesékben de a lánykérés óta megváltozott! Mi lehet a baj vele?

Figyelt kérdés
A lánykérés utáni hetekben elkezdett egyre késöbb jöni, nem jártunk el kettesben sehova, csak néha haverokkal. Anno repeszgette h mi egy család vagyunk, de ma ha feljön ez a téma, bohóckodással kitér a válaszadás elöl. Már üzik se várnak reggelente. Egyre több "csak fiús" progi van arra hivatkozva, hogy végre lekoptatták a haverja barátnőjét és két év után csak fiúk együtt lehetnek. Közben mi továbbra se megyünk sehova. Van hogy megígérte, hogy jön és órákig várok rá, majd közli h már késő van és haza kell mennie. Én 20 éves vagyok, Ő egy évvel fiatalabb. Már alig emlékeztet arra az emberre akibe beleszerettem! Mi lehet a baj?

2012. okt. 25. 09:45
1 2
 1/12 Diavolino44 ***** válasza:

Elmult a kemia! Nyilvan nem sok kapcsolata volt elotted, hogy rajojjon ez nem igy megy, s nem szabad tobbet igerni mint amit be is tud majd tartani a jovoben. Mi ferfiak sokkal jobban felunk az elkotelezettsegtol mint a nok. Nem akarlak elkeseriteni de ez az igazi enje. Par honap utan lanykeresnek nem latom ertelmet..

De azert remelem igy is mukodni fog minden!

2012. okt. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megbánta a leánykérést. Megijesztette saját magát. Korai is, fiatalok vagytok, még együtt sem éltek. Lehet, hogy most jött rá. Beszéld meg vele, mondd, hogy addig nem megy sehova amíg el nem mondja, hogy mi a baj. Jobb esetben elmondja. Ha meg felhúzza magát ezen, akkor tényleg nagy probléma van.
2012. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs értelme lánykérésnek rövid idő után, és ennyi idősen. Ez a baj, így a kettő együtt. Nem nektek való még ez. Ha szeretnéd, h rendbe jöjjenek a dolgok, bontsd fel az eljegyzést, szépen, beszéld meg vele, hogy ezt tapasztalod.
2012. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom az előttem szólókat. Fiatalok is vagytok még, és a kapcsolatnak is korai. Az eljegyzés a házasság előszobája, Ti pedig honnan tudnátok, hogy együtt akartok leélni egy életet,amikor még két napot sem éltetek együtt. Erre valószínűleg ő is rájött.Beszéljétek meg, hogy ki kit szeretne a jövőtől!
2012. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

*ki mit szeretne

bocsi

2012. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ő úgy gondolja hogy megvolt a lánykérés így magához kötött, és nem tud ezek után elveszíteni. Így miért is foglalkozzon meg udvaroljon neked, ha már 1x beadtad a derekadat.
2012. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagyok még ehhez. Könnyen lehet, hogy nyomás volt rajta, hogy ennyi idő után megkérje a kezedet. Magyarán nem volt őszinte, nem ő akarta ez igazából. Most éppen ezt próbálja a tudtodra adni.

Én jártam már úgy, hogy OK, 2-3 év után már tényleg illik megkérni a kezét. Újabb 2-3 után meg illik megházasodni. Csak ennek az a vége, hogy 5-10 után meg szokás elválni.

2012. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

14 hónap az alig több mint egy év. Kicsit elkapkodta a lánykérést. Meg hát túl fiatal is hozzá és a fiúk úgyis későnérők.

Én leülnék vele beszélgetni, de úgy komolyan. Valószínű, hogy megijedt. Visszaadnám a gyűrűt, mert látszik rajta, hogy nem igazán érzi ennek a terhét, még nem nőtt fel a feladathoz. Persze ez nem egyenlő a szakítással, járjatok úgy mint régen, csak egy fokkal visszaléptek. Igaz sz.ar dolog, de talán így megmenthető. Találjatok ki programokat, persze mehessen el a haverokkal is, de veled is menjen el sütizni vagy sétálni vagy korizni, moziba, filmezzetek, főzzetek meg millió egy dolgot lehet közösen csinálni, de akár a környékbeli programokra is mehettek együtt. Kreatívnak kell lenni, ha már ő nem tud. Meg kell beszélni mindent és új alapokra helyezni ezt az egészet. Be kell látni, hogy korai volt a lánykérés, de nem visszavonhatatlan, és ha idővel tényleg komolyan gondolja, csak akkor kérje meg a kezed.


Szóval te meghozol egy áldozatot a javára (tehermentesíted), mert te látnod ez így nem működik, ha viszont ő továbbra sem tesz a kapcsolatért, akkor már komolyabb bajok vannak és nem biztos, hogy így van értelme folytatni.

2012. okt. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazából már párszor megkérdeztem higgadtan, hogy megbánta-e a lánykérést?! De a válasz az volt hogy nem! A specialitása a dolognak az, hogy volt rá példa hogy mindtam neki hogy átmenetileg bontsuk fel az eljegyzést, és ha tényleg felfogja azt, hogy ennek súlya van, akkor kérje meg újra! Erre Ő megijedt, és azt hitte, hogy elakarom hagyni. Továbbá féltékeny is. Agyban jóval előréb járok, mert hamarabb fel kellett nőnöm. Legalàbb a szeretkezéssel minden rendben :-D
2012. okt. 26. 06:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Éretlen még a pasid. Szeret a maga módján, de egy 19 évestől nem várhatsz komoly elköteleződést. Ne nagyon alapozd rá a jövődet.
2012. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!