Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nálatok ez hogy működik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Jó ideje górcső alá vettem magam. Azt vettem észre, hogy nagyon hamar lelkes tudok lenni egy lány iránt, már a kezdeti ismerkedési szakasztól. Ugyanakkor nagyon mély érzések kerítenek hosszútávon hatalmukba. Úgy vettem észre, akár neten keresztül is hamar beleélem magam sajnos a lehetséges pozitív következményekbe, de legtöbbször azt vettem észre, ez nem kölcsönös a lányok részéről. Amolyan amíg nem találkozunk személyesen, addig nem lelkesedek felfogás lehet ez, tehát tudatos vagy egyszerűen többen nem ilyen lelkes típusok?


Kort írhattok.


2013. ápr. 1. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos ronda vagy..az nem a lelkesedéstől függ:D
2013. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne itelj tul hamar... lehet kamuzik! 19/l
2013. ápr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu. Nyilván nem vagy a show középpontjában és ezért bármilyen pozitív jelet túlértékelsz. Az egyetlen gyógyír a tapasztalat. Tudom, mert velem is így volt.

Minél több lánnyal találkozol, annál inkább rájössz, hogy tök fölösleges felcsigáznod magad, mert attól, hogy te már odavagy a lányért, lehet, hogy ő észre sem vesz.

Ha meg látszik rajtad, hogy nagyon lelkes vagy, akkor rontod az esélyeidet, ugyanis a nők nem szeretik azt, ha egy fiú pitizik, mint a pincsi. Tartás kell és egyéniség. Furán hangzik, de a lényeg: az elején sz*rni kell az egészbe. Nem szabad bunkónak lenni a nővel, de muszáj kicsit hűvösen viselkedni. Azt kell, hogy érezze, hogy érdekled ugyan, de neki is tennie kell valamit.

Nehéz játék, de bele lehet tanulni. Egy a lényeg: nem szabad feladni, mert az első 10-20-100 próbálkozás tuti nem fog összejönni.

2013. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!