Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tetszem neki? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik. Én 9.-es vagyok, ő pedig 10. Barátnőmék osztályába jár, és én szünetekbe gyakran megfordulok az osztálytermükbe, mert szoktam a lányokkal beszélgetni. A barátnőmék az első padba ülnek az ajtó felől, és mindig a pad előtt állok meg. Az egyik nap beszélgettem a barátnőimmel, és az a srác elment a hátam mögött, ekkora a barátnőim egymásra néztek és a beszélgetést megszakítva elnevették magukat, én pedig nem értettem mi van. Közelebb hajoltam hozzájuk, és megkérdeztem. Erre azt mondták, hogy a srác utánam nézett, és megkérdezték, hogy tetszik e. De zavarba jöttem, és csak annyit mondtam, hogy "dehogy, azt se tudom ki ez". Az előtt nem is nagyon vettem észre, de egyre többet látom, és tetszik.

Az egyik barátnőm a szomszédom, és hát nem keveset lógunk együtt ebből kifolyólag. Pont lent volt nálunk, amikor beszélgettünk..Az a srác volt a téma, akibe bele van esve. És egyszer csak bevágja, hogy szerinte tetszem a srácnak, én pont ittam, és a számban lévő ásványvíz a padlómon landolt. Ekkor elkezdtem hebegni-habogni..képzelhetitek..Töröltem felfelé a padlót, és kérdezgettem, hogy "honnan veszed? Hogy jött fel ez a téma? Biztos, hogy valamit elnéztél" azt se tudtam mit csináljak, nagyon zavarba voltam. A barátnőm meg mondta, hogy azért gondolja ezt, mert amikor ott vagyok a termükbe, akkor állandóan néz rám, mosolyog, meg hasonlók. (amúgy így belegondolva volt már, hogy összeakadt a tekintetünk, és akkor ok nélkül elmosolyodtam, ő meg vissza.)


Nagyon tetszik. Mit csináljak? Nem én akarom felszedni őt, hanem azt akarom, hogy ő szedjen fel engem...csak van egy olyan érzésem, hogy ez sosem fog bekövetkezni.:(

Mitcsináljak, hogy észrevegyen?


2013. ápr. 2. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
először meg kéne vele ismerkedni, hisz mint mondta, azt sem tudja, ki vagy
2013. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondom ezek valami gyerekmunkások. Kieresztik őket a gyárból este 10 kor és nekiállnak netezni..
2013. ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Félreértetted. Amikor a lányok megkérdeztek, hogy tetszik e, akkor én vágtam rá egyből, hogy "de hogy is, nem is ismerem"...vagyis hát, csak látásból. Meg a szüleink munkatársak 10 éve. De ennyi. Mielőtt gimibe kerültem soha nem találkoztam vele.
2013. ápr. 2. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor adok egy komoly választ :) Figyelj palánta! :) Azért jöttél zavarba, mert még nem nagyon volt ilyened. azzal, ha ilyeneket hebegsz-habogsz, azzal magadat próbálod becsapni, de valójában engedsz a kísértésnek :) Félretéve a rizsát..; lépj kapcsolatba a gyerekkel. FEl fog szedni, de csak akkor, ha miután felvetted vele a kapcsit OLYAN jeleket adsz számára ( és csakis az ő számára), ami KÉTSÉGTELENÜL NEM FÉLREÉRTHETŐ! ha tényleg tetszel neki, higyj nekem, kapni fog az alkalmon, és már meg is fog magának! :) tehát nefelejtsd: 1.) Kapcsolatfelvétel VELE 2.) Egyértelmű jelek produkálása felé! ( egyértelmű jelnek minősül pl.: megfogod a kezét/ Megsimogatod valahol/ adsz neki egy puszit/ Elbűvölöd a tekinteteddel ( sokáig nézel a szemébe, és mosolyogsz) átölelet/ teszel neki célzásokat! DE ne nyomulósat, mert lehet, hogy attól elijed!) még egy uccsó tanács: azér' nem árt, ha előbb kiismered :) Nahh. akkor vágj bele, sok sikert! --Chocky--
2013. ápr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose szégyeld ha tetszik , főleg ne a barátnőid előtt !! :) 18/L
2013. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!