Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem nála? Tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Eggyik osztálytársam nagyon sűrűn néz engem,ha ránézek,elkapja a fejét! Sokszor mosolyog rám,kedves velem,viccelődik velem nagyon sokat! Mások is mondták hogy tetszem neki,és hogy hogyan nézett rám!

Egyszer mondták neki hogy biztos szerelmes belém,és nem tagadta,nem mondott semmit!

15L


2010. jún. 1. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Csajszi! Miért kérdezel hülyeséget? Már bocsi, de ott van a kérdésedbe a válasz. Ha fostos a boy, akkor gyerünk közeledj felé Te! Menjetek el sétálni, vagy csak símán kérd el az MSN címét. ÜDV23F
2010. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvan az msn-e!
2010. jún. 1. 16:35
 3/5 anonim válasza:
Akkor nosza! Kell még több? Bár én nem zseretem ha a lány kezdi... A fiúban legyen annyi bátorság!
2010. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdeményezz!!!! :D
2010. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Udv.! Olvastam a kerdesedet.

Igen egyertelmu hogy szerelmes beled, s tetszel neki ha fojton nez s ha kerdeztek es nem tagadta le.

Nem mondott neked semmit, mert meg nincs felkeszulve arra hogy mit szolsz majd te hozza, s meg nem biztos abban hogy neked is bejon. Ezert meg nem meri elmondani , de szerintem az a legjobb hogy te lepj eloszor, s mutasd meg valahogyan neki hogy neked is tetszik s erdemes hogy megprobaljatok egyutt , ha nem megy akkor nem veszitettel semmit, maradhattok ugyan ugy haverok .

Dr.David

2010. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!