Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha valaki huzamos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha valaki huzamosabb ideig együtt van a párjával és néha elgondolkozik azon, hogy Ő-e az Igazi?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom (2 éve vagyunk együtt), de néha elgondolkozom mert párszor eléggé megbántott már. A múltkor meg Ő ismondta mikor valamiért mérges volt, hogy Ő is szokott néha agyalni, de pl. megkérdeztem egy ismim erről és azt mondta, hogy ő sose gondolkozik ezen, ezt érzi, hogy a párja az Igazi, és akinek ez eszébe jut az már régen rossz... ti mit gondoltok erről? Szerintem ez a kételkedés csak azért van, mert azért nem mindegy kit választunk egy Életre.. és komoly döntés. Vagy ez nem normális? :D

2013. márc. 30. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem gondolkodtam ilyeneken amikor sokáig voltam valakivel.

Az tud igazán megbántani,akit szeretsz.

2013. márc. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem eddig csak hosszú kapcsolataim voltak, és az első 1 évig minden felhőtlen, utána meg jön nálam az agyalás.. olyan mintha egy hatalmas nyomás jönne rám, hogy na bekerültem egy hosszú kapcsolatba, és akkor Ő marad-e.. szerintem ez se normális :\
2013. márc. 30. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem gondolkozok ilyenen,mert én eleve nem hiszek ebben az "Igazi" dologban!
2013. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ismerősöd álomvilágban él. Teljesen természetes, hogy az ember néha elgondolkodik, vajon nincs-e még jobb, még inkább olyan pasi a világon, akivel még jobban meglenne a közös hullámhossz. Az ismerősöd nyilván nem lát nem hall a rózsaszín ködtől, ha ilyen hülyeségeket beszél. A valóság más, senki nem tökéletes. Mindig azt kell mérlegelni, hogy az adott jelenlegi kapcsolatban merre billen a mérleg, ha a pozitívumokat kontra negatívumokat veszed alapul.
2013. márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Köszi szépen, most kicsit megnyugodtam, hogy akkor ez így még normális :) mert az az ismerősöm eléggé mondogatta, hogy ez már veszett fejsze-nyele barátom..
2013. márc. 30. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: még annyit fűznék hozzá, hogy ha elmúlik a nagy lángolás, akkor az emberben óhatatlanul felmerül, hogy biztos ő lesz-e az ember, akivel tutira le akarok/le fogom élni az életem, mivel racionálisan kezdjük ilyenkor látni a kapcsolatunkat meg a másikat is. A nagy rózsaszín ködben az ember még nem tervez, de amint ez lejjebb hagy, törvényszerű, hogy felmerülnek ezek a kérdések, hiszen ekkor dől el, akarunk-e egymással közös jövőt, amikor már nem az lesz a főszám, hogy szerelmesen andalgunk a holdfényben, hanem terítékre kerül a kimerültség a napi melótól, jönnek a csekkek, üvölt a gyerek..stb. Az ismerősödnek még nyilván nem elég érett a kapcsolata.
2013. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is a napokban ezen gondolkodom, szóval őszintén megértem az aggodalmaidat. De szerintem egy kapcsolat sem tökéletes; az utóbbi másfél hétben nem találkoztunk, de nem hiányzott, és megijedtem, hogy ez az jelenti-e, hogy már nem szeretem. Elég stresszes volt az utóbbi egy hónap, számára is, és nem volt sok időnk egymásra.

Egy éve vagyunk együtt, de még mindig szeretek vele beszélgetni, találkozni, még ha nem is hiányzik már úgy, mint régen. A rózsaszín köd elmúltával reálisabban látjuk a kapcsolatot, legalábbis ezelőtt sosem gondolkodtam el azon, hogy egymáshoz illünk-e.

Még most sem tudom, mindig együtt leszünk-e, és hogy mi is a különbség a barátság, a szerelem és a ragaszkodás között (vagy hogy hol van a határvonal közöttük); de minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, nem szabad rögtön feladni. Szóval szerintem csak az idő mondhatja meg, mi lesz a kapcsolatotokkal, addig pedig mindent meg kell tenni annak érdekében, hogy együtt maradjatok, ha igazán fontos nektek a másik :) Sok boldogságot kívánok nektek!

2013. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!