Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes nőknek miért nem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknek miért nem jön magától pár magától értetődő dolog?

Figyelt kérdés
HA ezt látja a párom biztos megharagszik rám, de muszáj megkérdezzem a gyakorisok véleményét is ez ügyben: Szóval mi gyereket tervezünk és családot is, igaz még fiatalok vagyunk de komolyan gondoljuk. Ő egyetemista én most fogok érettségizni. Ezek tekintetébe normális az, ha el akar menni egy érettségi találkozóra a barátnő? ÉS úgy hogy engem nem akar vinni, mondván"senki sem viszi a férjét párját vagy feleségét"? ÉS például normális egy szerelmes lánytól az , hogy valahova bármilyen programra nélkülem menne el? Szerintem a helyes az az, ha velem megy vagy ha én nem megyek akkor ő sem megy. Szerintetek?
2013. ápr. 2. 12:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

tudod jól hogy nem aktuális most semmiféle találkozó


"Ugyan, csak annyira bizalmatlan, annyira tele van a régi sebeivel, hogy folyton rám vetíti és ettől teszi függővé, hogy szeretem-e a páromat..

Nos a legújabb dolog (mivel én balga elmondtam az igazat, hogy kb. két évvel ezelőtt voltam oviscsoport találkozón, idős óvónéninkkel), ezért most már azt is kéri a párom, hogy még érettségi találkozóra se menjek el, nem mehetek el. Most komolyan nem értem, mi azzal a baj hogy néhány ember kicsit beszélget, úgy hogy 5-6 vagy mit tudom én hány év múlva találkoznak újra szervezett keretek között, valószínűleg étteremben egy nagy asztalt foglalva (kb. mint banketten).

Rákérdeztem a kérdezőtől (páromtól), valami olyasmit hogy azt hiszi hogy ott mindenki megdugatja magát??? Jó úgy tűnik én vagyok túl szolid, és naiv, és olyan aki merev, meg olyan aki nem tenne ilyeneket és nem is tesz.

Most itt hol a baj? Olyan, mintha velem lenne a baj -.-


Ja és nem aktuális most egyik sem. Éppen. az utolsó voltam"

2013. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid? És neki?
2013. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Még szép hogy egyedül fog elmenni a barátnőd. Egyrészt utánfutót senki nem visz osztálytalálkozóra, másrészt az ember nem párkeresési célból találkozik régi ismerősökkel.


Össze vagytok nőve? Elfogják lopni nélküled? nem. Akkor mit aggódsz?


Ja és normális ha felnőtt nőként viselkedik és nem akaszkodik senkire sem.

2013. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne együtt lenni 24 órában,joga van külön programokhoz,bulikhoz,és egy norsmális kapcsolatban magától értetődő,nagyon szeretek a párommal lenni,szeretem nagyon hiányzik 1 óra után is már,együtt is élünk,de simán csinálunk néha egymás nélkül programokat, több,mint 3,5 éve vagyunk együtt,látszik hogy nagyon éretlen avgy a komoly kapcsolatokhoz.
2013. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az idézetet vésd az eszedbe-mint jó tanácsot, ugyanis egy egészséges lelkü szabad ember, igy szeret, és ez a normális:


Vágyok egy ölelést, egy olyat, ami mer elengedni.

Aki nem tart görcsösen, nem szorít, csak annyira,

amennyire kell, és addig, ameddig jólesik. Nem húz

magához szorosabban, ha menni akarsz. Tudja, hogy el kell engednie, és azt is, hogy vissza fogsz jönni hozzá.

Mert az, hogy elmész, nem azt jelenti, hogy más kell.

Egyszerűen csak annyi van, hogy neked is van két lábad,

meg neki is... és nyilván, nem véletlenül...

2013. ápr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem akaszkodtam soha senkire és nem is fogok, nem is tervezek ilyet.

Én úgy tudom, hogy senki nem viszi el a párját, anyját-apját-gyerekét ilyen találkozókra. Ami max. pár órát ölel fel, ha meg valaki siet, akkor akár csak 1 órát, nem?


Ha kapnék meghívást, vagy értesülnék arról, hogy lesz érettségi találkozó (nem értesültem még róla, és vlszeg nem is fogok, mert a párom az fbmben kitörölte a középiskolai osztályom csoportját, max. telefonon, emailen érnének utol). Akkor természetesen elmondanám neki. De lassan annyira kis sutának, bénának kezdem érezni magam a párom mellett és a nagyfokú bizalmatlansága és féltékenysége mellett, hogy félek hogy ez és más dolgok még annál is tovább fognak tartani a jövőben, mikor már elmúlunk fél évesek is együtt.. :( :(

2013. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

NEm tudom ki írhatta ezt averset, de ennek amondani valója egy nagy baromság. Én meg ezt a verset jvasloma figyelmedbe kedves kommentelő: 1. Tegnap, mikor megismertelek,

Rögtön tudtam, jó lesz majd veled.

Éreztem, amikor megláttalak,

Hogy soha sem rúgnám szét az arcodat.


2. A vesédet se verném le soha,

Nem hívnálak úgy, hogy büdös szuka,

Én sohasem tudnálak megbántani,

És nem tudnám benned a kést megmártani.


3. Az érzelem számomra fontos dolog,

Érzem például, ha éhes vagyok.

És azt, hogy nekem esténként valami jár.


4. Szerelmem, szerelmem, kellesz nekem.

Nagyon vigyázz, nehogy bajod legyen!

Élni jó, hát jegyezd meg, hol a határ!

Hogy hol a határ.


5. Remélem, hogy hozzám hű leszel,

És nem beszélgetsz most már senkivel.

Ha nem néz rád senki és nem tapogat

Én sohasem harapom át a torkodat


6. Az érzelem számomra fontos dolog,

Érzem például, ha nyűgös vagyok,

Ha valaki tapló és nem tudja, mi a szabály.


7. A Klárit is csak azért ütöttem le,

Amikor hozzánk jött vendégségbe,

Mert túl halkan köszönt, és bevallom, nekem ez fáj.

Nekem ez fáj.

Bevallom, nekem ez fáj.

Nekem ez fáj.



:D :D :D

2013. ápr. 2. 12:16
 8/22 anonim ***** válasza:
Amit bemásoltál egy paródia,és tényleg nagyon gyerekes vagy ha ehhez igazítod a kapcsolatodat,szegény párod menekülni fog tőled
2013. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Neked minden fáj Szerelmem,

főleg az előző 'kapcsolatodból' hozott sebek.

Engem emiatt bántasz, ezért nincs bizalom,

mely minden tartós kapcsolat alapjait adja.

Várom már mikor lesz vége annak vége,

hogy bántasz, vádolgatsz alaptalanul,

s bizalmatlankodsz velem szemben.

2013. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

#8-as


1, 6, 9 a barátnő volt

2013. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!