Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Majd megyünk nyáron a barátommal meg pár haverral nyaralni, és jönne az a lány is, akibe korábban kb két évig reménytelenül szerelmes volt...

Most kb fél éve nem beszéltek meg nem találkoztak, de újra azt akarja, hogy jóban legyenek, meg olyan programokra mennénk, ahol ott az a csaj is, eddig ezeket kerülte.

Most mire véljem ezt a változást szerintetek?

Bevallom azért elég zavaró, és az ilyen érzelmek sose múlnak el teljesen. Mit kéne erre reagálnom? Vagy csak várjam mi lesz és kész? Szerintetek?

21L


2013. márc. 31. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit kéne tenned? Igazi nőként kimutatni, hogy szereted nagyon a barátodat és nem meg nem történt eseményeken lovagolni.


F25

2013. márc. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Napi 3 orgazmusa legyen a pasidnak és eszébe se jut más lányra nézni
2013. márc. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:

passz

van néhány olyan kapcsolat, ahol a két fél szakítás után valóban barát tud maradni anélkül, hogy veszekednének vagy szexelnének, de ez nagyon ritka.


ha az én exem ilyet talált volna ki (persze amíg együtt voltunk) akkor elhajtottam volna melegebb éghajlatra.


azért érdekelne, hogy mit szólna a barátod, ha te is el akarnád hívni valamelyik komolyabb exedet....

2013. márc. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az ilyen közös nyaralásoknak mindig valami sz@r lesz a vége.

ezért én vagy a haverjaimmal megyek,csak férfiak,vagy csak a nőmmel.

alapból,mondjuk mikor voltam krétán pl a nőmmel,rohadtul nem hiányzott onnan egy haverom sem,senki,max a kutyám.

2013. márc. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nézd semmit ne tegyél, csak viselkedj normálisan, higgadtan, aztán majd lesz valahogy, ezt senki nem fogja tudni mi lesz, N
2013. márc. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem válaszoló leírta. Csak szép nyugisan, még ha szét is vet a düh. Csak semmi hiszti, semmi rinyálás. Várd meg, hogy történik-e valami kettőjük között, és ha igen, akkor a csajt szépen, intelligensen építsd le, a faszidat meg szintén intelligensen küldd el a francba. Az intelligencia azért fontos ebben a helyzetben, mert csak így tartod meg az erkölcsi fölényed, és mert sajnos ha látványosan kibuksz, akkor rádsütik azt, hogy milyen hisztis p*csa vagy. Fel a fejjel, hiszen ne feledd: nálad van az irányítás! Semmit olyat nem tehet a barátod, amiért ne járna bünti :)
2013. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!