Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanál 2 megcsalást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanál 2 megcsalást? Mindkettőre úgy jöttél rá, és nem úgy, hogy a párod mondta volna el

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
te hulye vagy...
2013. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem nem és nem!
2013. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mér lennék az ?!
2013. ápr. 2. 13:22
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1-et még talán 2-t tuti nem. 23/F
2013. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló azért írta szerintem, hogy hülye, vagy, mert ez alapból értetődő, hogy nem megbocsátható. 1 még talán-talán, na de kétszer is??
2013. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

látom segítőkész válaszolók vannak...


alapból elég könyörületpárti vagyok, de ahhoz a másiknak is le kell valamit tennie... márpedig ha nem ő mondta el... de tudja, hogy megtudtad? ha nem, akkor esetleg szembesítsd, kérdezd ki a véleményét, a célját, és hogy mit vár még TŐled... lehet, hogy ő is meg fogja mondani, hogy igazából már semmit.. akkor egyértelmű lesz a helyzet, nincs szükség sok gondolkodásra:)

2013. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülye, csak szerelmes!


Nem, mert még annyi sem volt benne, hogy őszinte legyen. Az első esetet még csak-csak, ha nagyon teper és bizonyít, mert mindenki hibázhat, de kétszer megbotlani már sok.

2013. ápr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem tudom.,Párom most nézett verében,ha még1x megteszi soha többet nem fogom vissza fogadni.Én igaz megcsaltam többször is,de azt soha nem fogja megtudni,és ugye amit nem tudunk az nem fáj.Te tudod,és a te döntésed.
2013. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ne bocsásd meg:( Kérlek!
2013. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8. válaszoló, ez elég érdekes volt... :D
2013. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!