Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanál a párodnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanál a párodnak ha megcsalna? Miért igen és miért nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, nem. Hisz ha megcsal, azzal kifejezi, hogy másra és nem rám vágyik.
2010. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Beviz Elek ***** válasza:

Tökéletesen gaza van az 1. válaszólónak. Annyival kiegészíteném még: Elhinnéd neki, hogy nem tenné meg mégegyszer?

20/f

2010. júl. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez bonyolult dolog, mindenkit máshogy érint. Én például tudom magamról, hogy sosem csalnám meg őt, ezért igyekszem benne is bízni ennyire. Megcsalásnál két dolgot különítek el: hogy mit csinált, és hogy mit érez. Nekem az a legfontosabb, hogy szeressen engem és velem legyen, hogy boldoggá tehessük egymást - de ha összefekszik egy másik lánnyal, mert olyan típus akinek szüksége van erre, és nem azért mert szerelmes belé, akkor meggondolnám, hogy érdemes e szakítani. Nem esne jól, természetesen - de ha együtt boldogok vagyunk, miért dobjam el magamtól? Nyilván csomó kérdést vet föl egy ilyen eset, de ha bebizonyosodik, hogy engem szeret és mindent megadok neki és szeretne velem maradni, akkor nem hinném, hogy szakítanék vele. Ennyi, én ilyen típus vagyok, nem féltékenykedek és nem láncolok magamhoz senkit. Más meg máshogy gondolja.

Ha meg szerelmes belém, akkor nincs miről beszélni, az egyenlő a szakítással.

2010. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha NEM szerelmes belém, elnézést, a legfontosabb kimaradt a végéről...
2010. júl. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

az elsőt talán megbocsájtanám, hogyha a körülmények olyanok lennének..

pl: tök részeg a pasim, erre rákattan egy csaj.. és mivel a barátom még csak velem feküdt le ezért nyilván kíváncsi, hogy milyen lehet mással, tehát megteszi.. de utána egyből elmondaná és bocsánatot kérne.. megbeszélnénk a dolgot.. akkor szerintem 90% hogy túltenném magam rajta.. de második esély nem lenne...

18/L

2010. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok..nos. Nem hinném el. Megcsalt, eltűnt az a bizonyos bizalom. Vagy drasztikusan csökkent. Lehetséges, hogy nem tenné meg többször, de mondani mindig könnyű. Én még hiszek abban, hogy ha problémák vannak, akkor meg kell beszélni, és szépen különváli, ha úgy adódik. A megcsalás hülyeség.
2010. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én meg bocsájtottam igaz nem könnyű.Meg beszéltük a dolgot nem is egyszer de második nem volna. Igaz én sem voltam szent.34F
2010. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Csapagygolyo ***** válasza:

Akkor valamit Én csináltam rosszul engem meg csalt a bnőm...és szemrebbenés nélkül meg bocsátottam neki...De most ismét meg csalt:@

a srácot laposra vertem de azon is elgondolkodtam h a csajnak nem-e kéne egy-két pofon...persze nevelő célzattal =D

2010. júl. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Remélem csak poénkodtál a veréssel, főleg ami a lányra vonatkozott:) Ha egy ribanc, hagyd ott, de előbb azon gondolkozz hogy nem saját magad miatt csal e meg... pajti.
2010. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

en nem bocsajtanam meg,ha egyszer megtette masodszor is megfogja,baratok maradhatunk,de abbol egy ejszakanal tobb nem lenne mar.


clyde88

2010. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!