Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végetért egy 2 éves kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végetért egy 2 éves kapcsolatom. Úgy érzem feladtam, nem való nekem egy párkapcsolat. Mi a baj velem, mit rontok el állandóan?

Figyelt kérdés
Azóta semmi nem érdekel, felkelni sem nagyon van erőm, a munkámra tudok csak figyelni, utána csak bőgök és alszom, nem akarok ébren lenni.30 vagyok, esélyét sem látom annak, hogy egyszer lesz egy normális kapcsolatom, társam, családom.
2009. szept. 20. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én az első kapcsim után, ami 6 éves volt, álladóan aludtam. Aztán szépen lassan, kb. 3 hónap alatt talpra álltam, sportolni kezdtem, hajat vágattam stb :) Utána 2 évig voltam egyedül és nagyon jó érzés volt egyedül lenni, megtaláltam önmagam, új ismerősöket szereztem, eljártam bulizni, nem volt semmi kötelezettség, ismerkedhettem, flörtölgethettem, senki nem szólt bele mikor mit csináljak, mint egy kapcsiban gyakran. nem is akartam pasit, aztán egyszer csak megismertem páromat :) Hidd el jó volt egyedül is. Már nem fogok félni, ha esetleg újra ez fog bekövetkezni. Foglalkozz magaddal. Állj talpra :)Minden rendbe fog jönni.

27/N

2009. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Évekig egyedül voltam előtte én is, sokáig kifejezetten élveztem. De már esküvőt terveztünk, nem arra készültem, hogy újra egyedül leszek. De muszáj lesz hozzászoknom.
2009. szept. 20. 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
A kommented nem pont a kérdés kiegészítése, de nem beszólni akarok. Gondolom, hogy magad alatt vagy. A válasz a kérdésre: (bár nem sokat tudtam meg rólad) Lehet, hogy nem vagy elég rugalmas. Tökéletes pár soha sem lesz. Erre találtam ki a mondást: még a legszebb nő testében is van minimum fél kiló sz@r. Neked kellene néha engedni, nyelni. Arra következtetek, hogy a hibát magadban keresed, tehát ez lehet. A nagybátyámnak 40 kapcsolata volt, 34 éves, volt több eljegyzettje is, de most nincs kapcsolata. Családja már neki sem lesz. És mondta, hogy ez őt is idegesíti. Veszít a szépségéből már csak, öregszik és esélytelennek látja a dolgot. Amit pedig hozzá tudok szólni a kommentedhez: én 2000 Forintból megvigasztalnám magam: Fél liter vodka + 2,5 liter Lift citrom. Ebből csinálsz kb 1,25 liter italt (fél liter vodka, és 0,75 lift) lehúzod 10 perc alatt és 15 óra múltán jobban leszel. Aztán megy minden tovább... 17/F
2009. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyébként nő vagy, vagy férfi? Segítene a további hozzászólóknak. (előző voltam)
2009. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az embereknek meg kell érteniük, hogy senki sem játszik cinkelt lapokkal, egyszer nyerünk, másszor veszítünk. Ne várd, hogy visszakapj valamit, ne várd, hogy észrevegyék az erőfeszítéseidet, hogy felfedezzék a tehetségedet, hogy megértsék a szerelmedet. Minden egyes ciklust le kell zárni. Nem büszkeségből, nem azért, mert nem bírsz tovább harcolni, nem is gőgből, hanem egyszerűen azért, mert már nem része az életednek. Zárd be az ajtót, cserélj lemezt, takarítsd ki a házad, rázd ki a porrongyot. Felejtsd el azt, aki voltál, és legyél az, aki vagy.
2009. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, nő vagyok, ez tényleg kimaradt.
2009. szept. 20. 15:45
 7/11 A kérdező kommentje:
15.21-esnek: Köszi, de a rúgjunk be korszakot kinőttem, inkább arra szeretnék rájönni, hogy miért nem sikerül egyetlen kapcsolatom sem:(
2009. szept. 20. 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért mert sz*rt se tudsz a pasikról vagy amit igen azt is rosszul, és ezért mindig rosszba fogsz bele. Vagy képtelen vagy a kompromisszumokra és ezért otthagy előbb utóbb mindenki. De ezt talán nem ennyi infóból kéne eldöntenünk, részletek nélkül nem megy.

Különben szentül hiszem h olyan nincs h rossz pasi akivel mindenki csak rosszul járna, max nem a hozzáillő találta meg. Ue fordítva.

2009. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Bunkó, de őszinte. Lehet, hogy igazad van.
2009. szept. 20. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia

Mintha ezt a kérdést én írtam volna kb. egy éve.

Én is így éreztem egy szinte a haveroktól is elfordultam olyan depis voltam.Aztán rájöttem,hogy ez így nem lesz jó hosszú távon és kerestem magamnak elfoglaltságot(vettem egy motort magamnak)Most is egyedül vagyok de egyre könnyebb az a lényeg,hogy ne keresd megrögzötten a párkapcsolatot csak ismerkedj, haverkodj.32/ff

2009. szept. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!