Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok és pasikon sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok és pasikon sikerült komoly kapcsolatot találni fiúk, lányok? 23/F

Figyelt kérdés
Én elkezdtem használni ezt a az alkalmazás és jobban bejön, mint az átlag társkereső oldalak, több nekem tetsző nőt találtam, mert kb az átlag társkeresőkön alig tetszik valaki.
2013. ápr. 2. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

FOS!!!


Akkor mesélek 1 kicsit:


Én egy 23 éves fiú vagyok, 3 társkereső oldalt próbáltam ki, ebből ez volt az egyik. Ezen az oldalon csupa negatív tapasztalataim vannak:


- az oldal profitorientált, vagyis ha nincs prémiumod, kb. semmit sem tudsz tenni: nem látod ki nézett meg, nem tudsz üzenetet írni, nem nézheted meg más képeit


- az oldalon a legtöbb visszautasító szöveg az volt, hogy "csak kíváncsiságból vagyok fent", "bocs, de nem keresek komoly kapcsolatot", vagy egyszerűen nem is méltatnak válaszolni sem


- A lányok 90%-a csak azért van fent az oldalon, hogy megnézze, hány pasinak jön be, illetve ha önbizalomhiányos és az ha bejelölik 600-an talán megnyugszik és törli magát...


- Kedvencem, amikor egy csaj más csaj képeivel ismerkedik, fogtam már ki ilyet....az istenért se akarta hogy megkeressem facebookon, kettőt találhatsz miért :)


ÉRTELMES LÁNY NEM VADIDEGENEK KÖZÖTT KERES PÁRT

2013. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Többi társkereső oldal is egy fos kb 1 szimpatikus lányt se találtam ott.
2013. ápr. 2. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, és nekem is több a negatív tapasztalatom mint a pozitív.
2013. ápr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cico256 ***** válasza:

igen 21/f


Viszont az oldalon nem is beszélgettünk, csak utólag derült ki, hogy végül is onnan kezdődött.. (én a való világbeli ismerkedés híve vagyok)

2013. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csajok és pasikon kb 20 lánynak írtam, egy se volt hajlandó arra se, hogy legalább egy mondatot visszaírjon. Normális fényképem van fönt, és nem előre megfogalmazott, szar, sablon levelet szoktam küldeni, hanem ha megtetszik egy lány, akkor egy csak neki szóló, normálisan megfogalmazott üzenetet szoktam küldeni. Más társkeresőkön hasonló tapasztalat. Sajnos ez ma a magyar lányok színvonala.
2013. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak Magyarországon van ez. Na mind1 úgyis komoly kapcsolatra hajtok, és az általában nem interneten alakul ki. De úgyis minden zsák megtalálja a saját folytját egyszer. :)
2013. ápr. 2. 20:15
 7/7 csajvagyok válasza:
szerintem is az van amit az első mondd..."normális csajnak" tartom magam bár ez relatív gondolom és nem vagyok fenn társkeresőkön, persze nem ítélem el azokat akik használják csak általában ezekből nem lesz semmi.. lehet én vagyok ilyen téren szkeptikus..:)
2013. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!