Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezek alapján én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek alapján én csak egy kellék vagyok a barátnőmnek? MI a véleményetek? (picikét hosszú, köszi ha elolvasod)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 4 és fél hónapja vagyunk együtt. AZ exével csak 3 hónapot volt együtt, amikor is az exe, első barátja szakított vele, ami rosszul érintette nagyon(öngyilkos is akart lenni állítólag) MI első randi után összejöttünk ezután,és még egy darabig a tudtommal beszélgetett az exével facebokon. Azonban mivel tudta h én ezért megharagszok letiltotta. Viszont volt a barinőmnek régebbről egy másik facebookja és azon csevegett tovább ezzel az exel. EGészen a 3 hónapos fordulónkig, míg rá nem jöttem és azonnal törölte ezt a másik profilját és végleg megszakította akapcsolatot. Tudni kell h az exel összejövetelük előtt fél évig nagyon jó barátok voltak, egymás bizalmasai, sokat cseteltek.A kérdésemre h miért beszélt vele a tudtom nélkül azt mondta hiányoztak neki a régi kellemes kötetlen beszélgetések(de nem akart visszamenni)meg h velem nem lehetett így beszélgetni meg én sokat veszekedtem,plussz arra is hivatkozik h nem tudta hogyan kell kezelni az exet. MOSt meg feltettem neki akérdést: - Miért nem mennél vissza az exedhez? Válasza:- mert nem szeretett

Én válaszom:- és ha jobban szeretne?

Ő válasza: - hazudna, ez hazugság lenne

Majd mikor mmegkérdztem tőle hogy és én ? ÉS én velem mivan? Én nem számítók? Akkor kezdte el mondogatni hogy de, miattam nem menne vissza mert szeret engem nagyon. SZóval szerintetek ez nem árulkodó jel, hogy én csak egy kellék vagyok? ÉS ha tényleg jobb minőségű szeretet nyújtana az exe akkor engem már ki is dobna? PErsze esküdözik hogy hát ő semmi pénzért soha nem menne vissza soha soha soha. Én vagyok balfácán vagy tényleg nagyobbra tarja az exét és csak egy kellék vagyok neki? " Ha nincs ló jó a szamár is" ( az is igaz h én baromi féltékeny vagyok mindenre, és sokat veszekszek vele)



2013. ápr. 2. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
hát eléggé érdekes... és nagyon gyanús...
2013. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd akkor kellene neked igazán barátnő ha végre a saját életedben rendet tennél. A féltékenység nem más, mint egy félelem, hogy van nálad jobb. S nézd meg a kérdésed: pont ezt kérdezed.

Szóval: ne csodálkozz a csajon. Te magad jelzed neki, hogy nem vagy elég jó.

2013. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ezt a csajt. Igen, addig kellesz neki, amíg nem kell újra az exének. Te pedig tudod ezt és féltékeny vagy.

Ez neked minden, csak nem jó.

Keress olyat aki nem az exét szereti már.

Lehet, hogy ez a csaj már meg is csalt vele. Hazudott neked, és most is hazudik. Te pedig próbálsz hazudni magadnak, próbálsz hinni neki, de te is tudod mi a pálya. Lépj túl rajta, nem neked való. Dobd ki, és ne törődj utána vele, hogy kivel facebookozik.

2013. ápr. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebcsont, te nagyon nem tudod hogy mi van, remélem nem fog neked hinni. Nem tartom többre az exet,soha sem fogom többre tartani -> a kérdezőből csk egy dolog beszél, mégpedig az hogy olvasott valami olyat, hogy a nők többsége soha sem felejti el azt aki elvette a szüzességét.

Továbbá honnan volt szerinted erőm azt kibírni amit a párom több hónap alatt leművelt veszekedés címén.


A kérdésben meg a Most meg... folytatású a lennéig eggy eléggé esti, éjjeli beszélgetés volt, előtte a párom mindig mondogatta: ő kevésbé szeretett téged, nem szeretett téged. Persze hogy hulla fáradtan ez jutott először eszembe. Közbe azóta mindig mondtam hogy nem ez a legfőbb indok. És elmondom közlöm hogy:

a szerelmemet nem tartom szamárnak, és eltökéltem már az október végi szakítás óta, hogy: soha de soha nem mennék vissza, és ez most is így van. Nem gondolok rá, nem gondoltam rá soha sem, de a drága kérdező állandóan bántott engem a múltam miatt ( + +a kérdező exe vagy 7szer szakított vele és visszament az exhez),

és állandóan felemlegette bennem a múltat azzal, hogy vájkált benne és folyton kérdezgetett. Remélem ezt már nem fogja csinálni.


Bakker ez a második kapcsolatom 20 évesen, ezért kell olyan szót használni hogy hivatkozik...

2013. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem ne legyél para és ha ö vele jobban szeretett beszélgetni tegyél ez ellen, veled legyen még jobb kapcsolata mint vele volt:DD(és ne veszekedj vele a féltékenység vagy bármi miatt csak ülj le vele és beszéljétek meg)
2013. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!