Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátommal már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátommal már egy hónapja járunk de nem csókolt meg.

Figyelt kérdés
Nemis nagyon fogja meg a kezem. Ha éppen olyan kedve van átölel vagy megcsikiz de az sem túl gyakori. És azis olyan mintha csak muszájból csinálná. Nem tudom mit tegyek, konzervatív típus vagyok ezért nem akarok én kezdeményezni, nyaggatni sem nagyon szeretném ezzel de nem ilyennek kéne lennünk. Aggódom mert lehetséges hogy nemis szeret csak kényszerből van velem, vagy nem is tetszem neki. Vagy esetleg még mindig nem lépett túl a volt barátnőjén.
2013. ápr. 2. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonka.
2013. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően csak azzal jön össze az ember,aki tetszik neki,és vonzódik is hozzá.Ha kezdettől fogva ilyen a barátod,akkor valószínűleg nem mer felvállalni téged,nem érzi azt,amit normál esetben kéne,plusz az átlagnál zárkózottabb,fél szeretni,vagy még valóban nincs túl az exén. Esetleg túl fiatalok,éretlenek,tapasztalatlanok vagytok még.
2013. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha még nem csókolt meg akkor nemis jártok... :D
2013. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én 16 vagyok ő meg 18.és hát ő tényleg elég tapasztalatlan eddig csak egy barátnője volt és lehet hogy nem tudja hogy kell ezt az egészet kezelni.amúgy abszolut felvállal a haverjai előtt is.csak attól félek hogy nem szeret és csak azért nem mondja mert nem akar megbántani.a múltkor meg akartam csókolni de azóta nagyon furán viselkedik,sokkal távolságtartóbb..
2013. ápr. 2. 20:21
 6/7 anonim válasza:
én a barátommal több mint 3 hónap után csókolóztam először...
2013. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Huu itt kezdődnek a problémák...xd
2014. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!