Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 3 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Volt egy hullám völgy leküzdöttük, de most még egy jött. :/ Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Csak már ez nemhullámvölgy..vagy nem tudom,de nem szeretném hogy velem legyen,írjon,beszéljünk stb. Volt hét szünet kb. a. napon azt írtam,hogy hiányzik,de aztán rájöttem,hogy mégsem..Segítsetek :(
2013. márc. 1. 23:40
 1/7 fospuska ***** válasza:
keress mást. ha 3 hónap után ezt érzed,semmi keresnivalód mellette.
2013. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

nem vagy szerelmes, lehet kapcsolatra sem értél még meg N

2013. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

3 hónap alatt két hullámvölgy... hát, igaza van az előzőnek, keress mást, főleg ha ezt érzed te is, hogy nem szeretnéd, hogy veled legyen - úgy mi értelme lenne folytatni?

2013. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha nem szereted akkor kerek perec mond meg neki, hogy sajnálod, de ennyi volt.

ne hitegesd, meg tartsd magad mellett, miközben nem akarod.

2013. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
minél előbb, annál jobb
2013. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vibrátor am tuti biztos megoldás. Ott nincsenek hegyek völgyek, csak monoton, megbízható rezgés.
2013. márc. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nem tudnám megmondani neki hogy vége.:/ amúgy Én 16 a fiú 18.
2013. márc. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!