Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm mesélte,kíváncsi vagyok,mások mit gondolnak erről.Azzal a lánnyal,aki butaságot csinált,elmentünk piálni.Én hazajöttem,ő maradt még 1 barátnőmmel kint.Mesélte,hogy nagyon sokat ivott,és az egyik fiú (akivel egyébként jó barátok,ismerik egymást gyerek koruk óta de soha nem volt köztük semmi) lekapta.Körülbelűl 2 másodperc lehetett,és eltolta az illetőt.Azután elkezdett nagyon sírni,és haza is ment.(És felhívott engem :D ) ez már vagy 5 hónapja történt,de nem mondta el a barátjának,akivel ebben a hónapban azthiszem 16 hónaposak lesznek.Azt még megjegyezném,hogy a barátnőm nagyon szereti a párját,látszik is rajtuk,mindenki azt mondja rájuk hogy álompár.Ahogy szerintem is.

Nektek mi a véleményetek egy ilyenről? Én úgy gondolom,hogy nem megcsalás,mert a barátnőmnek eszébe sem jutott volna ilyen.De anyukám szerint már megcsalás.Úgyhogy kíváncsi lennék a ti véleményetekre is.:)


2013. ápr. 2. 20:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A barátnőmmel történt,nem velem,de azért szerintem teljesen igazad van :)

Nem hinném hogy valaha is elmondja a barátjának,fél.

Ami szerintem butaság mert szerintem sem csinált olyat amit tuti szakítás követne.

Nem tudom,hogy mért,de mióta ez megtörtént vele,mintha jobban becsülné a barátját,vagy mintha jobban szeretné.Szerintem megijedt hogy elveszíti.Azóta sokkal jobb a kapcsolatuk,én így vettem észre.:)

2013. ápr. 2. 20:42
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon a kérdést sem értem. Valahol középtájt elveszítettem a fonalat azzal kapcsolatban, hogy ki-kinek a barátja és barátnője.
2013. ápr. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

a lényeg belőle,hogy én csak a csajnak a barátnője vagyok :D

annak a csajnak aki sokat ivott.:D

2013. ápr. 3. 22:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Te ezt soha nem fogod elmondani.Nev nelkul kerdezel,de meg igy is masra haritod a dolgot.Minek iszol ha ribanc vagy?
2013. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
tényleg a barátnőm csinálta nem én.:)
2013. ápr. 6. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!