Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig akkor keres az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig akkor keres az exem, mikor már végre sikerülne elfelejteni?

Figyelt kérdés

Fél évig jártunk, aztán ilyen se veled se nélküled volt és akárhányszor elegem lett belőle és lemondtam már róla hogy legyen valami, mindig megkeresett.

Meg amikor színre lépett egy pasi...

most megint megismertem valakit, akivel hátha lesz több, de a megérzéseim azt súgják, tuti akkor fog újra írni mikor már összejönnék vele

Miért van ez, miért nem hagy békén soha, ha az összeveszésekkor mindig hozzámvágott ilyen kedvességeket, hogy nem érdeklem többé, meg sose szeretett, meg hasonlók.

Akkor miért leszek hirtelen *érdekes, ha másnak kellenék?


2013. ápr. 2. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért,mert önző,egoista ember.Nem kell foglalkozni vele,csak ki akar sajátítani,és azt szeretné,ha újra a csapdájába sétálnál.
2013. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező...vicces,nem vicces,én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok,velem is ezt csinálja...de erre én is kíváncsi lennék,h a pasik mit élveznek ebbe,mért jó mások érzéseivel játszadozni?:/
2013. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mondjuk én azt csodálom, honnan tudja meg... legutóbb, már mondtam annak akivel ismerkedtem, hogy tartsuk titokban az elején, ez meg mégis kiszagolta valahogy

vagy csak ráérzett, fogalmam sincs, de már unom

bezzeg eltelnek hónapok is, amikor otthon malmozok, akkor nem jutnék az eszébe

2013. ápr. 2. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez minden nőnél igy van.Nem te vagy az egyedüli..
2013. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-Figyeltet..
2013. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
remélem akkor nem, mikor a virágoshoz megyek kaktuszt venni... legközelebb az lesz a meglepi a nadrágjában :D
2013. ápr. 2. 21:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Murphy törvénye.

De ez csak akkor gond ha még érdekel a véleménye az exednek.

2013. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az enyem is ezt csinalta.

Ezek valahogy kiszagoljak, ha mast kezdesz erdekelni.

Ne fogkalkozz vele, irigykedjen csak , es egye a fene, hogy elveszitett.

2013. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az enyém akkor irt mikor kitettem facebookon kamuból, h kapcsolatban

elkezdte sajnáltatni magát, hogy lám én már továbbléptem ő még nem tart sehol na mondom itt álljunk meg... te dobtál ki!!

2013. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!